Visa Direct umožní výhercům loterie v Polsku téměř okamžité vyplácení výher na jejich karty v pobočkách LOTTO


17. 09. 2019  00:22     Tisková zpráva     komentáře (0)

Praha / Varšava, 3. září 2019 – Společnost Visa ve spolupráci s eService a Totalizator Sportowy vlastnící značku LOTTO představí v Polsku řešení na posílání peněz v reálném čase Visa Direct. Totalizator Sportowy přinese nový a snadný způsob, jak přijímat platby v pobočkách, což umožní výhercům LOTTO téměř okamžitou výplatu výher přímo na jejich platební karty Visa. V Evropě jde o první případ použití tohoto řešení, které se dosud používalo pouze v internetových obchodech.

Visa Direct umožní výhercům loterie v Polsku téměř okamžité vyplácení výher na jejich karty v pobočkách LOTTO
Zkušební provoz Visa Direct byl zahájen v červenci v deseti pobočkách LOTTO ve Varšavě. Výherci si tak mohli nechat posílat výhry přesahující 100 zlotých. Po úspěšném startu dojde k implementaci v dalších více než 900 místech v Polsku, která jsou součástí obchodní sítě Totalizator Sportowy. O hladký průběh se bude starat eService – největší zúčtovací banka v Polsku.

Totalizator Sportowy spuštěním Visa Direct vytváří pohodlnější a bezpečnější podmínky pro ty, kteří vyhráli v loterii,řekl David Josephs, vedoucí Visa Direct v Evropě. „Rozhodnutí společnosti používat Visa Direct pro rychlé a snadné rozesílání loterijních výher je dalším skvělým příkladem toho, jak digitální platby zjednodušují životy nejen spotřebitelům, ale i obchodníkům.“

Polsko je první evropskou zemí, ve které zákazníci mohou přijímat platební převody na své bankovní účty pomocí karty či terminálu,“ řekla Joanna Seklecka, prezidentka eService. „Díky spolupráci s Visou a Totalizator Sportowy jsme první společností na trhu, která zákazníkům přináší inovativní řešení, které odpovídá očekávání držitelů karet a má navíc velký potenciál. Jsme si jisti, že toto řešení najde využití v dalších sektorech jako je pojišťovnictví či cestování. Týká se to také finančních dohod se subdodavateli.

Kromě výplat výher nabízí Visa Direct hned několik možností využití od výplat pojistného plnění po platby v rámci gig ekonomiky a v internetových obchodních platformách. Visa Direct umožní vyplácení přímo na kartu, a tak jsou peníze odesílány v reálném čase. Jednoduchá a spolehlivá platební metoda je přínosem jak pro odesílatele, tak příjemce.

Visa se soustředí na vylepšení a modernizaci plateb a tímto způsobem zákazníkům a obchodníkům přináší výhody digitálních plateb, mimo jiné pohodlí a bezpečnost. Díky rozsáhlým globálním zkušenostem je Visa připravena zrychlit platby a zlepšit zákaznickou zkušenost prostřednictvím Visa Direct, bezproblémového a bezpečného platebního řešení v reálném čase[1].

<hr>

[1] Skutečná dostupnost prostředků závisí na finanční instituci a regionu. Visa vyžaduje, aby vydavatelé umožňující rychlé platby zprostředkovali svým držitelům karet dostatek prostředků, a to maximálně do 30 minut od schválení transakce. Pro více informací se prosím obraťte na svého zástupce společnosti Visa či příručku Visa Direct Original Credit Transaction Global Implementation. Visa Direct umožní výhercům loterie v Polsku téměř okamžité vyplácení výher na jejich karty v pobočkách LOTTO

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2019 na poplatcích již celkem zaplatili

31201922242

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Poradna