Vyhodnocení anketní otázky:
Hypoteční sazbu z reklamy můžete srazit ještě níž!!!


25. 06. 2013  13:24     BP.com     komentáře (0)

Musíme se přiznat, že nás výsledky minulé anketní otázky velmi překvapily. Ptali jsme se, jaká je vaše zkušenost s úrokovými sazbami s reklam u hypoték, respektive zda-li se někomu vůbec podařilo tuto sazbu získat? Výsledky byly – vpravdě – šokující.

Vyhodnocení anketní otázky: Hypoteční sazbu z reklamy můžete srazit ještě níž!!!
V okolí členů redakce webu www.bankovnipoplatky.com se pohybuje řada lidí, kteří mají „se skvělými nabídkami bank“ negativní zkušenosti. Po návštěvě banky se často super výhodná sazba z reklamy nebo billboardu promění v nedosažitelnou metu. Existuje vůbec někdo, kdo na tuto sazbu dosáhl?, ptali jsme se.

.

PŮJČUJTE SI MEZI SEBOU!

.

Ačkoliv na inzerovanou sazbu nedosáhlo 154 (tj. 29 %) odpověděvších, bankám jsme v naší hypotéze dost křivdili. Nejen že zhruba čtvrtina z celkem 524 respondentů na inzerovanou hypoteční sazbu dosáhla, navíc dalších 118 dotázaných (22,5 %) obdrželo od banky do smlouvy ještě výhodnější nabídku než z reklamy! „Takový poměr, to je skutečně překvapivé zjištění. Znamená to jediné – je třeba smlouvat, rozhlížet se na více frontách a předkládat konkurenční nabídky. Aktivita při jednání s bankou se vyplácí,“ řekl k výsledkům ankety analytik Aleš Rod.

ANKETNÍ OTÁZKA - VÝSLEDKY:

V reklamách na hypotéky se to hemží nízkými úrokovými sazbami, které však často nereflektují skutečnou nabídku žadateli. Jaká je vaše zkušenost: sazba v reklamě vs. realita?

  • 152x … Banka mi nabídla vyšší úrok než v reklamě.
  • 118x … Banka mi nabídla ještě nižší úrok než v reklamě.
  • 130x … Banka mi nabídla stejnou úrokovou sazbu jako v reklamě.
  • 124x … Nemám vlastní zkušenosti.

Celkový počet hlasujících: 524Vyhodnocení anketní otázky: Hypoteční sazbu z reklamy můžete srazit ještě níž!!!

Diskutovat (0)