Výsledky Červeného konta potvrzují zájem o spořicí účty


20. 03. 2008  13:14     Marek Roll     komentáře (0)

Nový typ spořicího účtu Červené konto Poštovní spořitelny se od svého uvedení na trh stalo jedním z nejvyhledávanějších produktů banky ke zhodnocení finančních prostředků klientů.

Prodej Červeného konta Poštovní spořitelny ve srovnání s posledními měsíci minulého roku roste rychlým tempem. O 70 procent vzrostl v lednu počet zřízených spořících účtů v porovnání s prosincem 2007. Únorové meziměsíční srovnání přineslo dalších 34 procent navíc.   

 

Nový typ spořicího účtu Červené konto Poštovní spořitelny se od svého uvedení na trh stalo jedním z nejvyhledávanějších produktů banky ke zhodnocení finančních prostředků klientů.

 

„Spořicí účty jednoznačně zažívají na trhu svůj comeback. K atraktivní úrokové sazbě přidává Poštovní spořitelna jednoduchost, širokou dostupnost a nulové transakční poplatky,“ komentuje důvody nárůstů Libor Svoboda, produktový manažer Poštovní spořitelny a dále dodává, že „Červené konto nabízí výhodnou úrokovou sazbu ve výši 3 % se zůstatkem nad 50.000 Kč, kterou se snažíme rozumně upravovat v závislosti na změnách na trhu.“.

 

Další výhody účtu (vedle zajímavé úrokové sazby) jsou spojeny přímo s jeho zřízením a vedením. „Červené konto není zatíženo transakčními poplatky ani poplatky za vedení a zrušení účtu. Velké plus účtu je také to, že ho klient může jednoduše odkudkoli ovládat pomocí elektronického bankovnictví,“ upřesňuje Libor Svoboda.

 

Kromě finančních center PS je možné o účet zažádat na všech poštách v České republice a od 1. dubna tohoto roku také prostřednictvím obchodních zástupců ČMSS.

 

Červené konto však nepředstavuje ojedinělou nabídku spořicích účtů, ale naopak doplňuje rodinu spořicích a investičních produktů Poštovní spořitelny. Do ní se mimo jiné řadí ještě Spořicí investiční účet a Poštovní investiční program – zajištěný. „Chceme klientovi spoření a investování maximálně usnadnit. Z ucelené nabídky si každý vybere podle svých potřeb,“ uzavírá Svoboda.Výsledky Červeného konta potvrzují zájem o spořicí účty

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16086526916

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 723 000

723000


ČÍSLO TÝDNE: 723 000 právě tolik žádostí již obdržela finanční správa o vyplacení kompenzačního bonusu pro OSVČ. Velká většina podnikatelů tak o tento bonus, který lze čerpat až v celkové výši 39 500 korun, zažádala. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více