WPB Capital zvyšuje úrokové sazby spořicího účtů až na 4,65 procent ročně


02. 07. 2012  15:53     tz     komentáře (0)

WPB Capital, spořitelní družstvo, zvyšuje maximální úrokovou sazbu na spořicím účtu až na 4,65 % ročně. Navíc zavádí i nové délky výpovědní lhůty. Spořicí účet si je tak nyní možné u WPB Capital založit s výpovědní lhůtou od jednoho měsíce až po pět let.

Ke každému nově založenému spořicímu účtu u WPB Capital dostává klient bonus k úrokové sazbě ve výši 0,3 % ročně. Nárok na bonus přitom není nijak limitovaný výši uložené částky ani zvolenou délkou výpovědní lhůty.

Bonus není časově omezený a je platný až do doby prvního podání výpovědi, přičemž následně jsou úspory zhodnocovány dle platného sazebníku. S maximální úrokovou sazbou až 4,65 % ročně se stává spořicí účet od WPB Capital jedním z nejvýhodnějších vkladových účtů na trhu.

Už při vkladu 20 000 Kč s výpovědní lhůtou 5 let tak dosáhne úroková sazba 4 % ročně. Efektivní úroková sazba je pak díky měsíčnímu připisování úroků ještě vyšší a hravě překoná i pesimistické předpovědi vývoje inflace. „Naprostá většina bankovních produktů nedokáže prostředky klientů ochránit před inflací. Jen více či méně zmírňuje její účinky. Spořicí účet od WPB Capital umožňuje, aby inflaci snadno překonali i drobní střadatelé, kteří mohou ukládat nepravidelně jen malé částky a nechtějí nést riziko ztráty prostředků,“ říká Peter Mojcík, místopředseda představenstva WPB Capital, spořitelní družstvo.

Spořicí účet od WPB Capital, spořitelní družstvo, navazuje svojí logikou na dříve masově rozšířené vkladní knížky. Na účet lze kdykoli přivkládat libovolnou hotovost, která se okamžitě začíná úročit výhodnou úrokovou sazbou. V momentě, kdy chce klient prostředky vybrat, musí podat výpověď a prostředky získá až po uplynutí výpovědní lhůty. Vklad je samozřejmě úročen po celou výpovědní lhůtu, klient však od této chvíle přichází o bonus 0,3 % ročně.

Více informací o spořicím účtu včetně všech aktuálních sazeb naleznete na: http://www.wpb.cz/cz/wpb-sporici-ucetWPB Capital zvyšuje úrokové sazby spořicího účtů až na 4,65 procent ročně

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20744584012

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více