Yvona Tošnerová novou ředitelkou řízení rizik ve SGEFu


11. 06. 2019  00:31          komentáře (0)

Pozici Chief Risk Officer ve společnosti SG Equipment Finance, dvojce českého leasingového trhu, zastává od 1. června Yvona Tošnerová.

Yvona Tošnerová novou ředitelkou řízení rizik ve SGEFu
Svoji kariéru zahájila v auditorské společnosti Arthur Andersen, kde se věnovala strukturovanému financování a zdaňování finančních institucí. Do Komerční banky nastoupila jako daňový manažer v roce 2001, o šest let později přestoupila k týmu Řízení rizik KB. Do SGEFu přichází z Modré pyramidy stavební spořitelny, kde od roku 2011 řídila rizika a vymáhání.

 

Yvona Tošnerová vystudovala VŠE, Fakultu mezinárodních vztahů. Získala také tituly Fellow Chartered Certified Accountant UK (FCCA) a Certifikovaný daňový poradce, člen Komory daňových poradců ČR. V loňském roce úspěšně složila zkoušky zprostředkovatele dle Zákona o spotřebitelském úvěru.

 

Ve volném čase se Yvona věnuje svým dvěma dcerám, cestování a mentoringu v rámci programů Odyssey a Equilibrium Britské obchodní komory.

 

Pavel Němec, dřívější CRO ve SGEFu, přešel do Komerční banky na pozici manažera Supervize a prevence rizika.Yvona Tošnerová novou ředitelkou řízení rizik ve SGEFu

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

15639905592

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

39


ČÍSLO TÝDNE - 39 miliard. Právě tolik bude stát státní rozpočet kompenzační bonus pro podnikatele a živnostníky, kteří byli postiženi koronavirovou krizí. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více