ČSOB Private Banking obhájil svoji vedoucí pozici na trhu privátního bankovnictví v České republice


07. 02. 2018  21:28          komentáře (0)

ČSOB Private Banking obdržel již po páté ocenění pro nejlepší privátní bankovnictví v České republice od Euromoney. Kromě celkového prvenství uspěl v dalších pěti kategoriích.  

ČSOB Private Banking obhájil svoji vedoucí pozici na trhu privátního bankovnictví v České republice
„Pokaždé, když dorazí zpráva o zisku takového ocenění, cítím velkou hrdost. Hrdost na naše klienty, kteří nám dávají svou plnou důvěru. Na naši práci, jejíž rozmanitost pomáhá jak chránit majetek klientů, tak i plnit jejich vize a sny. Na náš tým, který je tím faktorem X, jež z ČSOB Private Banking dělá tu nejlepší referenci na trhu privátního bankovnictví v ČR. Jsem za to vše neskonale vděčný a upřímně si toho vážím,“ říká Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.

ČSOB Private Banking poskytuje produkty a služby privátního bankovnictví v České republice od roku 2002 a kromě komerčního bankovnictví se zaměřuje především na investiční bankovnictví a s ním související poradenství. Služby jsou určeny klientům, kteří disponují finančními prostředky převyšujícími 10 miliónů korun (nebo ekvivalent v jiné měně), mají zájem o nadstandardní servis a vyžadují bankovní obsluhu prostřednictvím stálého privátního bankéře. S nejmovitější klientelou Wealth Office kromě investičního poradenství a produktů šitých na míru řeší mezigenerační transfer jmění, asistuje při prodeji jejich firem nebo vzdělává rodinné příslušníky v oblasti finanční gramotnosti.

Hodnocení v soutěži časopisu Euromoney se kromě faktických údajů zakládá na názoru konkurence. Pořadí nejlepších privátních bank určují sami účastníci průzkumu, kteří mají možnost nominovat tři privátní banky, jež dle jejich názoru ve stanovených kategoriích poskytují nejlepší služby. Nesmí však hlasovat pro privátní banku, kterou sami reprezentují.

Magazín Euromoney byl založen v roce 1969 a stal se jednou z nejvlivnějších publikací o kapitálových trzích na světě.


 ČSOB Private Banking obhájil svoji vedoucí pozici na trhu privátního bankovnictví v České republice

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

15396691600

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,04


ČÍSLO TÝDNE - 3,04 právě tolik bilionů korun činily v březnu tohoto roku vklady českých domácností v bankách. Proti únoru se však vklady poprvé od roku 2017 snížily. Rekordní inflace nutí střadatele s penězi lépe a efektivněji nakládat než je pouze nechat ležet na účtech u bank.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6470
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9680
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3620
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,7930
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,9100
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9857
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více