ČSOB propojí klienty v rámci mezinárodní sítě Trade Club


09. 03. 2018  08:45          komentáře (0)

ČSOB nově umožní firemním a korporátním klientům přístup do mezinárodní bankovní sítě Trade Club. Tato inovativní platforma klienty vzájemně propojuje, umožňuje jim rozvíjet jejich mezinárodní obchod, získávat kontakty z celého světa a zahrnuje širokou databázi informací o daných teritoriích. Trade Club je od 6. března 2018 k dispozici také na trzích v Belgii, Bulharsku a Maďarsku.

ČSOB propojí klienty v rámci mezinárodní sítě Trade Club
ČSOB Trade Club tvoří dvě hlavní části: nástroj pro hledání obchodních partnerů a rozsáhlá databáze informací o jednotlivých trzích. Platforma vytváří nové obchodní příležitosti i díky tomu, že má v tento okamžik již 16 000 uživatelů ve 33 zemích. Důvěryhodnost a rating uživatelů aplikace Trade Club jsou potvrzeny členskými bankami.

 

Rozsáhlá databáze obsahuje informace, nástroje a další informační zdroje, které firmám pomáhají úspěšně rozšířit jejich aktivity v zahraničí. Jedná se například o detailní informace o jednotlivých zemích, popis celních řízení nebo široký přehled dat o světovém dovozu a vývozu s možností filtrování dle produktů, které umožní nalézt nejvhodnější mezinárodní trhy pro firemní produkty a služby.

 

„ČSOB jako jediná banka na českém trhu umožňuje svým klientům přístup do unikátní platformy Trade Club. Jedná se o významnou bankovní inovaci na poli mezinárodního obchodu. Tato aplikace aktuálně propojuje klienty z více než 33 zemí a do konce roku 2018 očekáváme, že celkový počet klientů překročí 40. Zájem o tuto platformu je ve všech zemích enormní. Věříme, že ČSOB Trade Club umožní našim klientům dále rozvíjet své nápady a rozšiřovat své podnikání,“ uvádí Petr Manda, výkonný ředitel firemního bankovnictví ČSOB.

 

Jednou z hlavních výhod ČSOB Trade Clubu je to, že se na jednom místě setkávají prověření klienti různých partnerských bank aliance Trade Club. Aktuálními členy aliance jsou mj. Banco Santander, Nordea, Eurobank, Banco BPM, Credit Agricole, Industrial Bank of Korea a Attijarawafa Bank. Další banky budou již brzy následovat.ČSOB propojí klienty v rámci mezinárodní sítě Trade Club

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

15250105863

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,04


ČÍSLO TÝDNE - 3,04 právě tolik bilionů korun činily v březnu tohoto roku vklady českých domácností v bankách. Proti únoru se však vklady poprvé od roku 2017 snížily. Rekordní inflace nutí střadatele s penězi lépe a efektivněji nakládat než je pouze nechat ležet na účtech u bank.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5900
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1220
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3255
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,0335
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,8280
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4250
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9706
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více