Další cena ze soutěže s Evropsko-ruskou bankou předána


23. 10. 2011  12:37     BP.com     komentáře (0)

Každý měsíc s námi můžete zvyšovat svou finanční gramotnost a jako benefit ještě vyhrát zajímavé ceny. Gramotnost totiž zvyšujeme prostřednictvím soutěží o zajímavé ceny. V září jsme hráli o 3 nádherné flashdisky Swarovski a další z nich již našla svého majitele...

Zářijové soutěže s ERB se celkem zúčastnilo 269 čtenářů, do slosování o ceny se však dostalo pouze 90 lidí, tedy jedna třetina formulářů (přesně 33,46 procent). Aby totiž soutěžící měl nárok na to být zařazen do slosování, musí správně vyplnit všech deset otázek ze světa financí.

.

Ač se to na první pohled nezdá, není to tak snadné. Ale komu se to podaří, a bude mít tu špetku pověstného štěstíčka, může se těšit na zajímavé ceny, tak jako pan Karel Ježek z Plzně (na fotce). Gratulujeme!

. Chcete si to také zažít? Můžete. V říjnu totiž spolu se ZUNO soutěžíme o fantastický mobilní telefon ACER LIQUID FERRARI. . VYHRAJTE JEJ ZDE!


Další cena ze soutěže s Evropsko-ruskou bankou předána

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28590073436

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více