EY je jedničkou mezi firmami poskytujícími podnikové poradenství podle IDC MarketScape


23. 05. 2019  20:04          komentáře (0)

Informační a poradenská agentura International Data Corporation (IDC) zveřejnila v dubnu výsledky hodnocení poradenských firem zabývajících se podnikovým poradenstvím. Ve všech regionech i globálně vyšla z hodnocení nejlépe společnost EY. Klienti ocenili hlavně pomoc při zvyšování produktivity, přístup k inovacím a kvalitu odborníků.

EY je jedničkou mezi firmami poskytujícími podnikové poradenství podle IDC MarketScape
Globální hodnocení IDC uvádí, že podle kupujících v celosvětovém měřítku EY klientům velice dobře pomáhá zvyšovat produktivitu a výkonnost lidských zdrojů, stabilizovat je a posílit jejich motivaci. Při realizaci zakázek kupující nadprůměrně hodnotí poskytované inovace a kvalitu poradenských odborníků a služeb EY.

„Velice si vážíme toho, že agentura IDC MarketScape ocenila naše úsilí, a těší nás, že patříme mezi absolutní špičku v poradenských službách ve všech regionech. Hodně investujeme do rozvoje našich lidí a dalších zdrojů. Snažíme se propojovat týmy nejen v rámci jednotlivých kanceláří, ale sdílíme know-how s kolegy napříč celým světem, abychom klientům mohli poskytovat služby, které pro ně budou skutečným přínosem,“ uvádí Petr Knap, vedoucí partner oddělení podnikového poradenství v regionu střední a východní Evropy ve společnosti EY, a dodává: „Naším cílem je dát klientům ty nejcennější poznatky, které jim umožní dokonale pochopit danou problematiku. Pomáháme jim otevírat prostor pro inovace a orientovat se v neustále se proměňujících podmínkách na trhu.“

„Aktivity a především úspěchy společnosti EY vnímáme jako klíčové také z pohledu zvyšování konkurenceschopnosti českých společností doma i v zahraničí. Žijeme v digitální době a digitální produkty neznají hranice. Není jednoduché se prosadit, ale díky spolupráci, sdílení znalostí a zkušeností, například právě prostřednictvím nadnárodních poradenských společností, přináší kýžený úspěch také českým společnostem,“ dodává Dana Vaníčková, Country Director pro Českou a Slovenskou republiku.EY je jedničkou mezi firmami poskytujícími podnikové poradenství podle IDC MarketScape

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

18835175552

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

66


ČÍSLO TÝDNE 66 právě tolik miliard korun má stát nejdůležitější vládní opatření proti drahým energiím. Vláda zavádí energetický tarif, který by měl rodinám ušetřit několik tisíc korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,7300
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,4490
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2760
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,7700
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,4685
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0014
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více