Fio banka je Bankovním inovátorem 2012


11. 09. 2012  16:08     tz     komentáře (0)

Fio banka zvítězila v ocenění Hospodářských novin Nejlepší banka 2012 v kategorii Bankovní inovátor. Její aplikaci Fio Smartbanking ocenila veřejnost jako nejpřínosnější novinku na bankovním trhu.

Fio Smartbanking byl na trh uveden v loňském roce jako první bankovní aplikace pro chytré telefony na českém trhu. Umožňuje svým uživatelům kdykoliv a kdekoliv kontrolovat zůstatky a pohyby na svých účtech, zadávat platební příkazy v rámci ČR, na Slovensko i do eurozóny nebo vyhledávat bankomaty a pobočky Fio banky.

Nově také uživatelům telefonů s operačním systémem Android nabízí možnost spravovat platební karty vydané Fio bankou, pro majitele iPhonů se toto vylepšení připravuje. Do dalších verzí aplikace bude v budoucnu dále zapracováno používání šablon platebních příkazů, využití QR kódů nebo přizpůsobení pro tablety.

„Děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali. Zájem o aplikaci Smartbanking předčil naše očekávání a i následné uvedení konkurenčních aplikací na trh ukazuje, že šlo o správný tah. Těší nás, že Fio banka svými inovacemi ukazuje směr,“ komentuje vítězství Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Fio banka je Bankovním inovátorem 2012

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20899064283

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více