Fio banka je nejdynamičtější bankou s nejlepším účtem


14. 11. 2012  18:50     tz     komentáře (0)

Fio banka získala dvě první místa v hodnocení Fincentrum Banka roku 2012, jehož výsledky byly slavnostně vyhlášeny včera v paláci Žofín. Stala se Nejdynamičtější bankou roku 2012 a její Fio osobní účet obsadil první místo v kategorii Účet roku 2012.

Fio banka obhájila loňský titul a stala se Nejdynamičtější bankou roku 2012. Nejlepším účtem roku byl vyhlášen Fio osobní účet, který klientům přináší množství kvalitních a moderních služeb bez poplatků.

 Od začátku roku jsme získali přes 75 tisíc nových klientů a již v září jsme překročili hranici 200 tisíc klientů. Dynamicky se rozvíjí nejen naše klientská základna, ale i portfolio služeb nebo pobočková síť. Jsme rádi, že porota tento vývoj ocenila a prvním místem odměnila i náš stěžejní produkt, který se na zvyšování počtu klientů podílí nejvíce,“ reaguje na dvojnásobné vítězství Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Fio banka již v tomto roce získala ocenění nejlepší banka Zlatého Měšce 2012 a Vstřícná banka za první dvě čtvrtletí roku. Fio osobní účet zvítězil rovněž v soutěži Zlatá koruna 2012 v kategorii Účty. Dalším úspěchem v oblasti retailových bankovních služeb byl titul Bankovní inovátor 2012, který získala Fio banka za první Smartbanking v ČR.

 Fio banka je nejdynamičtější bankou s nejlepším účtem

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20331486625

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více