Fio banka navázala spolupráci se společností First Data


20. 06. 2012  22:43     tz     komentáře (0)

First Data poskytne Fio bance kompletní portfolio služeb.Významně tak mimo jiné podpoří vydávání jejích vlastních platebních karet i nové možnosti bezkontaktního placení.

First Data Corporation, která patří k předním celosvětovým poskytovatelům elektronických platebních řešení, podepsala s Fio bankou smlouvu, na jejímž základě postupně přechází od 1. června 2012 procesing transakcí a správa platebních karet Fio banky do správy společnosti First Data. Procesingové služby zahrnují emisi platebních karet a další související bankovní servis.

 

Společnost First Data, která má silnou pozici v rámci středoevropského regionu a spolupracuje s mnoha renomovanými bankami a vydavateli karet, se tak stane kompletním dodavatelem služeb v této oblasti v České republice.

 

Fio bance, která je zaměřena na investice do cenných papírů a poskytování běžných bankovních služeb bez poplatků, zajistí komplexní řetězec služeb od pořízení karty a její personalizaci, vedení karet v autorizačním systému až po procesing transakcí v bezhotovostním platebním styku a fraud monitoring zaměřený na bankovní podvody.

 

„Tato spolupráce přináší na český trh řadu inovativních služeb. Například volbu PINu ke kartám prostřednictvím internetového bankovnictví či vydávání bezkontaktních platebních karet“, uvádí v této souvislosti Juraj Tomanka, Managing Director, First Data CEE. „Partnerství s First Data umožní Fio bance využívat širokou škálu inovativních prvků, které First Data dodává svým zákazníkům po celém světě. Jsme přesvědčeni, že jsme vybrali nejlepšího partnera pro spolupráci v oblasti platebních karet na trhu“.

 

Radoslav Tomašiak, vedoucí oddělení platebních karet a bankomatů Fio banky, na podepsané smlouvě oceňuje skutečnost, že „First Data jako společnost s rozsáhlými mezinárodními zkušenostmi má silnou pozici v rámci středoevropského regionu a spolupracuje s mnoha renomovanými bankami a vydavateli karet. Fio banka je ale také pro First Data důležitým partnerem na českém kartovém trhu a jedním z nejprogresivnějších zákazníků v rámci středoevropského regionu“,  dodává.

 


Fio banka navázala spolupráci se společností First Data

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20901264906

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více