Fio banka otevírá již 70. pobočku v ČR, nově jsou její služby dostupné v Sokolově


03. 12. 2012  13:58     tz     komentáře (0)

Nejdynamičtější banka roku 2011 i 2012 otevírá novou pobočku v Sokolově a rozšiřuje tak počet svých obchodních míst po celé České republice na sedmdesát.

Sokolovská pobočka Fio banky se nachází na adrese  5. května 163 a je klientům k dispozici od pondělí do pátku v čase 8:30 - 12:00 a 13:00 - 17:00. Nabízí osobní i podnikatelské účty bez poplatků, možnost realizace bezhotovostních i hotovostních operací, úvěry včetně hypoték nebo investiční služby. Do poloviny prosince bude na pobočce instalován bankomat s možností výběru hotovosti 10x v měsíci zdarma. 

 „Plánem letošního roku bylo zvýšení dostupnosti služeb Fio banky prostřednictvím rozšíření počtu poboček na sedmdesát. Splnění tohoto cíle nám pomáhá zvyšovat tempo přírůstků klientské základny – letos jsme získali již přes 80 tisíc nových klientů,“ komentuje rozvoj pobočkové sítě i obchodní výsledky Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing.Fio banka otevírá již 70. pobočku v ČR, nově jsou její služby dostupné v Sokolově

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20902578600

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více