Fio banka se stala nejúspěšnější bankou Zlaté koruny 2012, získala čtyři prvenství


08. 06. 2012  13:44     tz     komentáře (0)

Fio banka excelovala v soutěži Zlatá koruna 2012. Obsadila první místo ve čtyřech kategoriích – Účty, Podnikatelské účty, Obchodování s cennými papíry a Cena podnikatelů.

Po vítězství v anketě Zlatý Měšec 2012, Vstřícná banka za 1.Q 2012 a Broker roku 2012, kategorie České akcie, získala Fio banka hned čtyři další letošní vítězství – nejlepším produktem ve své kategorii byl podle finanční akademie Zlaté koruny 2012 Fio Osobní účet, Fio Podnikatelský účet i aplikace Fio e-Broker pro on-line obchodování s cennými papíry. Fio Podnikatelský účet ocenila prvním místem i podnikatelská veřejnost v kategorii Cena podnikatelů.

"Velice náš těší, že jsme obhájili loňské vítězství v kategorii Účty a Podnikatelské účty a ještě dokázali přidat dvě další první místa. Čtyři Zlaté koruny jsou pro nás velkým úspěchem, kterého si vážíme. Jsme rádi, že nás oceňují nejen odborníci, ale i veřejnost. Všem, kteří pro nás hlasovali, děkujeme,“ komentuje čtyřnásobné vítězství Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Fio banka se stala nejúspěšnější bankou Zlaté koruny 2012, získala čtyři prvenství

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20908467957

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více