Fio banka spustila nový systém devizových směn v aplikaci e-Broker


20. 06. 2012  22:47     tz     komentáře (0)

Klienti, kteří investují s Fio bankou, mohou nově v pracovních dnech v čase 9:00 - 16:30 provádět on-line konverzi v aplikaci e-Broker za aktuální a výhodnější kurzy odvozené od aktuálního vývoje na devizovém trhu, a to pro objemy nad 10 tis. USD (a ekvivalent v jiných měnách).

Nové kurzy jsou výrazně výhodnější nežli doposud nabízené ceny za nákup nebo prodej deviz. Výhodou nového systému je rychlost převodu, ale hlavně odstranění rizika odcizení nebo získání falešných bankovek, které by klienti podstupovali výměnou deviz na pobočce jiné banky, směnárny nebo u nelicencovaného obchodníka s devizami.

Konverze malých objemů a konverze mimo časové rozmezí 9:00 – 16:30 a pracovní dny budou prozatím nadále prováděny dle současných parametrů, tj. na základě vyhlašovaného kurzovního lístku.

„V další fázi plánujeme navázat na aktuální vývoj na devizovém trhu i konverze menších objemů a konverze realizované mimo uvedený čas, stejně jako implementovat nový systém devizové směny do aplikace Internetbanking. Věříme, že klienti tento krok ocení,” komentuje spuštění nové služby a plány do budoucna Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.Fio banka spustila nový systém devizových směn v aplikaci e-Broker

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20906460306

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více