Fio banka zlevňuje hypotéky


28. 08. 2012  10:00     tz     komentáře (0)

Fio banka snižuje úrokové sazby svých hypoték. Nově činí minimální roční sazba po zahrnutí veškerých slev 2,81 % p.a.

Fio banka přistoupila ke snížení fixních úrokových sazeb hypoték o 0,2 % p.a. Pokud klient využije slevu za refinancování ve výši 0,5 %, může se dostat při pětileté fixaci až na minimální sazbu 2,81 % p.a. Pro konkrétní výpočet slouží webová kalkulačka, která bere v úvahu další charakteristiky klienta.

.

 „Snížení tržních úrokových sazeb umožnilo snížit úroky z hypoték i klientům. Slevou za refinancování chceme bonifikovat klienty, kteří již prokázali, že zodpovědně hradí své závazky. Věříme, že tento posun ocení zájemci o nové bydlení i o refinancování současného úvěru,“ říká k tomu Jan Bláha, obchodní ředitel  Fio banky.

 .

Fio hypotéka je bez poplatků za poskytnutí úvěru, vedení běžného i úvěrového účtu, rezervaci prostředků nebo čerpání úvěru. Pro srovnání s konkurenčními nabídkami, kde klient platí za vedení úvěru, je na Fio hypoteční kalkulačce připraven výpočet zahrnující tyto poplatky do úrokové sazby. Klienti mohou využít offsetovou hypotéku nebo možnost mimořádné splátky ve výši až 20 % sjednané výše úvěru ročně zdarma. Kromě fixní sazby lze volit sazbu variabilní, která se odvíjí od situace na trhu.Fio banka zlevňuje hypotéky

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20899919050

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více