Flash disky Swarovski ze zářijové soutěže už slouží všem vítězům!


06. 11. 2011  16:44     BP.com     komentáře (0)

Každý měsíc s námi můžete zvyšovat svou finanční gramotnost a jako benefit ještě vyhrát zajímavé ceny. Jak to? Gramotnost našich totiž zvyšujeme prostřednictvím soutěží o zajímavé ceny. V září jsme hráli o 3 nádherné flashdisky Swarovski a poslední z nich v závěru týdne našla svého majitele...

Zářijové soutěže s ERB se celkem zúčastnilo 269 čtenářů, do slosování o ceny se však dostalo pouze 90 lidí, tedy jedna třetina formulářů (přesně 33,46 procent). Aby totiž soutěžící měl nárok na to být zařazen do slosování, musí v našich soutěžích správně vyplnit všech deset otázek ze světa financí.

.

Ač se to na první pohled nezdá, není to tak snadné. Ale komu se to podaří, a bude mít tu špetku pověstného štěstíčka, může se těšit na zajímavé ceny. Tak jako se jí dočkala paní Helena Cetlová (na fotce), první náhradnice za vylosovaného Kristiána Tomka. Tmu totiž nebylo 18 let a soutěže se tak dle pravidel nemohl zúčastnit.

.

Chcete si to také zkusit a radovat se z výhry? Můžete! V listopadu totiž spolu s AXA soutěžíme o fantastický iPad 2 z dílny Applu!Flash disky Swarovski ze zářijové soutěže už slouží všem vítězům!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28597210926

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více