GE Money Bank boří bariéry:
nabízí kontokorent bez podmínky dorovnání


04. 10. 2012  11:46     tz     komentáře (2)

GE Money Bank u kontokorentu Flexikredit zcela zrušila podmínku dorovnání účtu na nulu. Jako jedna z prvních bank vychází klientům vstříc také s převodem kontokorentu z jiné banky. Inovace zavedla GE Money Bank pro stávající i nové klienty od října.

„Jsme rádi, že můžeme našim stávajícím i novým klientům představit jako první velká banka v ČR kontokorent, který je nezatěžuje podmínkou dorovnání účtu, a tak jim výrazně zjednodušit život,“ říká Iva Štylerová, manažerka běžných účtů a debetních karet GE Money Bank. „Ze zkušeností víme, že dorovnat kontokorent je pro klienty, kteří jej čerpají dlouhodobě, často opravdu problém. Půjčují si pak peníze buď v rodině nebo si berou jednorázové úvěry, jen aby na jeden den převedli například 20 tisíc na svůj účet a vzápětí zpět,“ dodává Iva Štylerová.

 

Nepříjemnosti se sháněním částky k dorovnání účtu v GE Money Bank zcela odpadají. Novinka platí automaticky pro stávající i nové klienty. Kontokorent Flexikredit mohou získat zákazníci ke všem běžným účtům Genius. Pokud z něj nic nečerpají, neplatí za něj v rámci balíčkových kont Genius žádné poplatky ani úroky.

 

Převod kontokorentu z jiné banky

Kromě možnosti užívat Flexikredit bez časového omezení nabízí GE Money Bank klientům také pomoc s převedením kontokorentu z jiné banky. K tomu stačí zažádat o Flexikredit a uvést detaily k aktuálně čerpanému kontokorentu v jiné bance. GE Money Bank pak již bez jakýchkoli poplatků převede peníze k vyrovnání kontokorentu v původní bance a rovněž za klienta zašle žádost o jeho zrušení. Zákazníci, kteří si převedou kontokorent do GE Money Bank do konce letošního roku, získají navíc u svého nového Flexikreditu na 6 měsíců sníženou úrokovou sazbu 9,9 % p. a.GE Money Bank boří bariéry: nabízí kontokorent bez podmínky dorovnání

Kontokorent
Za "službu roku" považuji nabídku GE-Money Bank na navýšení flexikreditu v dopise u výpise k běžnému...
Diskutovat (2)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

35445503933

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

57


ČÍSLO TÝDNE 57 právě tolik procent Čechů nakupuje pravidelně na internetu. Je to o 18 procent více než v roce 2019, tedy před nástupem koronavirové krize. Zájem o internetové nakupování se bude zvyšovat i nadále.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6640
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,7030
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,4495
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2730
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6095
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1849
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více