GE Money Bank inovovala svůj web, je přehlednější a intuitivní


11. 03. 2013  08:50     tz     komentáře (0)

Internetové stránky GE Money Bank www.gemoney.cz prošly výrazným redesignem. Novou podobu webu banka spustila 11. března. Zjednodušená struktura významně usnadní hledání informací o produktech a díky grafickým úpravám je teď web mnohem přehlednější. Vyhledávání nejbližších poboček a bankomatů GE Money Bank podstatně zrychlí aktivní Google mapy, nově se na nich bude zobrazovat také síť partnerů bene+. Na internetové stránky banky zavítá každý den v průměru téměř 60 tisíc návštěvníků.

GE Money Bank inovovala svůj web, je přehlednější a intuitivní
„Redesignem internetových stránek chceme klientům komunikaci s bankou ještě více usnadnit,“ říká Barbora Klímová, manažerka webových stránek GE Money Bank. „Nová podoba našich stránek je další důležitou inovací, kterou letos GE Money Bank přináší svým zákazníkům. Věříme, že moderní design webu a přehledná struktura našim klientům pomůže rychle najít důležité informace a ušetří tak jejich čas,“ dodává Barbora Klímová.

 

Nový design webu usnadňuje zákazníkům orientaci a díky většímu rozlišení je i lépe čitelný. Velkých inovací se dočkala také sekce o produktech, všechny podrobnosti teď najdou klienti na jednom místě, včetně často kladených dotazů a dokumentů ke stažení. Vylepšením je i nový porovnávač, který zákazníkům usnadní výběr z nabídky produktů a služeb. Zákazníkům slouží také nové filtry pro vyhledávání poboček a bankomatů na Google mapách. Uživatelé tak mohou snadno najít nejen nejbližší bankomaty a vkladové bankomaty, ale například i pobočky podle otevírací doby nebo obchody partnerů bene+. Aktivní mapy využijí také podnikatelé, kterým se zobrazí i komerční centra GE Money Bank.

 

K dalším drobným zlepšením patří otevírání online žádostí a kontaktních formulářů v tzv. lightboxu. Uživatel tedy nemusí opouštět právě sledovanou stránku. Dále sekce „Také by Vás mohlo zajímat“, která je součástí každé stránky, propojuje související produkty a služby a reaguje tak na aktuální potřeby klientů.

 

Inovovaný web GE Money Bank najdete na adrese www.gemoney.czGE Money Bank inovovala svůj web, je přehlednější a intuitivní

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

28389422140

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

23


ČÍSLO TÝDNE 23 právě tolik procent lidí do 26 let bydlí u svých rodičů. Ještě loni to bylo 15 procent. V nárůstu se odráží výrazné zdražování cen nemovitostí, zejména bytů ve velkých městech a současně zvyšující se úroky z hypoték. Novou šanci dostává nájemní bydlení.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3590
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6420
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5035
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5545
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4105
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1228
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více