GEEN Vstřícná banka:
Dejte Sberbank své vysvědčení - II. čtvrtletí 2017


02. 06. 2017  00:37     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Sberbank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Sberbank své vysvědčení - II. čtvrtletí 2017
Sberbank po převzetí tehdejší Volksbank výrazným způsobem oživila. Typicky zelená, ekologická barva je dobře vidět a je sympatická. Banka je také aktivnější. Je vidět, že se Sberbank snaží zachytit na novém trendu růstu nízkonákladových bank a zájmu o ně. To je také v této chvíli a situaci na trhu jediná možná cesta jak relativně rychlým způsobem dosáhnout posílení pozice na trhu.

V opačném případě by totiž banka, stejně jako její právní předchůdkyně upadla do zapomnění a nevýznamnosti. A tomu se bude chtít Sberbank určitě vyhnout. Důkazem oživení aktivity banky jsou i následující řádky hodnocení.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

 

S čím přišla banka v I. čtvrtletí 2017

Jako nejvýznamnější zprávu tohoto čtvrtletí musíme nepochybně uvést umístění banky v hodnocení GEEN Zelená banka roku 2016, kde Sberbank obsadila vynikající druhé místo, a patří mezi nejekologičtější banky v České republice. Sberbank tak zaostala jen o pár desetin bodu za první a vítěznou Českou spořitelnou. Dále musíme zmínit velmi výhodné spořicí účty Sberbank a nízký prvotní úrok u hypoték. Banka se skutečně snaží a je vidět, že má tah na branku. Její aktivita je výrazně vyšší a efektivnější, než u jejích přímých konkurentů.

FÉR spoření PLUS se stalo nejlepším spořicím účtem roku 2016

Ceny soutěže Finanční produkt 2016, které vyhlašuje renomovaný finanční portál Finparáda.cz, znají své vítěze. První místo v kategorii spořicích účtů získalo FÉR spoření PLUS. Spořicí účty od Sberbank bodují na stupních vítězů v posledních třech letech při každém vyhlášení.

Sberbank se pochlubila svým prvním místem v oblasti spořicích účtů, kde zvítězilo její FÉR spoření PLUS. Je pravdou, že spořicí účty této banky dosahují v posledních letech velmi dobrých výsledků a patří k těm nejvýnosnějším. Tuto skutečnost oceňujeme o to více, že se výnosy u vkladových produktů v posledních letech výrazně snižovaly a znevýhodňovaly.

FÉR hypotéky začínají od února se sazbou 1,59 % ročně

Sberbank od února upravuje pásma LTV u úrokových sazeb a vyhlašuje HYPOakci. Banka zlevňuje sazbu u tříleté fixace a refinancování nabízí již za 1,69 % ročně. V rámci HYPOakce určité hypotéky zlevní ještě o 0,10 % z ceníkové ceny.

Opět musíme doplnit, že se jedná o deklarovaný úrok, spíše prémiového typu, na něž nemá nárok kterýkoliv klient. Sdělujeme to proto, aby klienti této i jiných bank nebyly konfrontováni se zklamáním, že se v konkrétní nabídce na poskytnutí hypotéky tento velmi dobrý úrok neobjeví. Nicméně se jedná o prvotní velmi výhodnou hypoteční sazbu, kterou musíme ocenit zejména v době, kdy jiné banky přistupují naopak ke zvyšování úrokových sazeb z hypoték, ačkoliv k tomu není žádný reálný důvod.

Sberbank získala druhé místo v hodnocení Zelená banka 2016

Sberbank se stala druhou nejlepší GEEN Zelenou bankou 2016. Z pohledu hodnocení uhlíkové stopy je Sberbank nejlepší bankou na českém trhu. Srovnání bank provádí společnost GEEN.EU, která se věnuje činnosti ekologických zdrojů elektrické energie a investic do ní.

Hodnocení Zelená banka je skutečně nejkomplexnějším a jediným hodnocením ekologické aktivity bank a dopadů jejich činnost na životní prostředí, které v České republice známe. Připomínáme, že Zelenou bankou roku 2016 je Česká spořitelna, druhé místo obsadila právě Sberbank a třetí místo pak Raiffeisenbank.

Rekordní FÉR půjčky již od 5,99 % RPSN přichází s Garancí snížení sazby o 1 %

FÉR půjčky minulý rok zažily boom. Nyní zahajují další sezónu s novou Garancí snížení sazby o 1 %. Klientům s FÉR půjčkami, kteří kdykoliv během splácení FÉR půjčky nebo FÉR konsolidace dostanou lepší konkurenční nabídku, Sberbank sazbu nejen srovná, ale ještě sníží o 1 %.

A máme tu další zajímavé a logické zvýhodnění půjček. V tomto případě banka před dárky, tablety či mobily nabízí jednoduché a logické zvýhodnění snížení sazby o 1 %. Je to jasné, přehledné, nekomplikované a přitažlivé. Po výrazně výhodných spořicích účtech této banky, levných hypotékách se tak banka zaměřila i na výhodnost spotřebitelských půjček. Hezký komplex opatření a vstřícných kroků pro klienty. Musíme velmi pozitivně ohodnotit.GEEN Vstřícná banka: Dejte Sberbank své vysvědčení - II. čtvrtletí 2017

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

36247477010

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

57


ČÍSLO TÝDNE 57 právě tolik procent Čechů nakupuje pravidelně na internetu. Je to o 18 procent více než v roce 2019, tedy před nástupem koronavirové krize. Zájem o internetové nakupování se bude zvyšovat i nadále.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,4360
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,4870
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5265
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7645
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,4935
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,9650
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1393
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více