Hlas pro Kraslice je hlasem pro upřímné srdce i duši města


15. 09. 2022  19:31     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Nejste spokojení se situací ve vašem městě nebo obci? Chcete pozitivní změnu? V Kraslicích se dobrá parta „pozitivně nespokojených“ lidí rozhodla jen nekritizovat, ale pokusit se věci změnit k lepšímu. Co k tomu potřebují? Odvahu, dostatek času, nápady, dobré srdce, otevřenost a upřímnost. Pod vedením místní paní učitelky Alexandry Müllerové se všichni pustili do boje a práce.

Hlas pro Kraslice je hlasem pro upřímné srdce i duši města
V čele místního hnutí Hlas pro Kraslice je paní učitelka ZU, patriotka, maminka a moderátorka městských kulturních akcí Saša Müllerová. Jak říká, smyslem jejich snažení není negace, nebo stěžování si, ale pozitivní přístup k řešení všech důležitých problémů, se kterými se lidé ve městě Kraslice potýkají. A není jich málo. Volební program hnutí naleznete ZDE!

Podle hnutí Hlas pro Kraslice se město v poslední době nevyvíjelo správným směrem a nespokojenost mnoha občanů je toho důkazem. „Chceme být HLASEM nejen nespokojených, ale i spokojených lidí z Kraslic, protože chceme dělat věci jinak, hlavně společně s lidmi.

V čele hnutí je žena, která je i díky své profesi a práci s dětmi, s občany Kraslic v každodenním kontaktu a zná tak jejich potřeby, přání i stížnosti. Maminka, která si ke svým domácím i pracovním povinnostem vzala ještě na starost další úkol. Realizovat změnu a pootočit Kraslice lepším směrem. Kraslice pro ní není jen město, ale hlavně domov.

Mám z toho velký respekt, ale sedět se založenýma rukama nedokážu, stejně jako moji přátelé, kteří se rozhodli do toho jít se mnou. Prostě chci, aby se moje holky, a nejen ony, měly po studiu kam vrátit a aby se vracely a vrátily rády. Chci, aby Kraslice ožily kulturně i sociálně. Aby lidé měli možnost říci svůj názor a aby jim bylo nasloucháno. Kraslice jsou náš domov“, vysvětluje Alexandra Müllerová.

Jako žena ví, že změny a vše pozitivní nepřijde hned. A budoucí zastupitele města Kraslice čeká obrovské množství práce. Atmosféru ale změnit lze. „Úsměv, upřímnost, pochopení pro starosti lidí a schopnost zůstávat při zemi, na úrovni obyčejných lidí může výrazným způsobem zlepšit atmosféru i náladu mezi lidmi ve městě. To je základem pro další pozitivní změny a tu nejlepší cestu, kterou chceme ke svým cílům dospět.

Hlas pro Kraslice má volební číslo 4. Pokud tedy dáváte přednost změně, která přináší upřímnost, upřímný zájem o lidi, a upřímnou snahu dotáhnout věci do cíle, a pokud chcete vedení města, které nestaví na prestiži, bohatství, kontaktech mezi VIP lidmi, pak bude Hlas pro Kraslice a lidi, kteří za ním stojí dobrou volbou.

Favoritem pro vítěztství v anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek je podle Alexandry Müllerové poplatek za dotaz úřední osoby (exekutor).

 AC31F07C-D616-4D75-884A-C1FEA4471ADA.jpeg  031319F2-0843-4787-9A20-AB16E2DBA0FE.jpeg 

___________________________________________________________________________

UMÍME ŘÍCI POZITIVNÍ NE! Věcem, které nás trápí a s kterými nesouhlasíme, k tomu abychom ŘEKLI UPŘÍMNÉ ANO! Pro pozitivní změnu nálady, atmosféry a pozitivním řešením našeho města a domova Kraslice.

Uděláme z KRASLIC Váš domov.

PROČ? Protože slyšíme váš hlas, vaše stížnosti, problémy, přání, ale i vaše sny. A chceme vám pomoci měnit Kraslice tak, jaké je chcete a chceme mít. Město nejsou domy, ale lidé. Město je život a žít potřebuje. My mu chceme vdechnout energii a sílu. Chceme,aby Kraslice opět žily Vámi, lidmi.Hlas pro Kraslice je hlasem pro upřímné srdce i duši města

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29317222857

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5840
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,1120
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0620
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,9470
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,5255
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,8150
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9668
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více