Hromadný postup spotřebitelů proti bankám při vymáhání poplatků za vedení úvěrového účtu

Vážení bankovní klienti,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za Vaši důvěru, kterou jste projevili, když jste se připojili k naší výzvě v boji proti nelegálně účtovaným bankovním poplatkům. Vážíme si toho, že je vás obrovská síla 13 017 nespokojených klientů bank (přes 342 milionů korun). Jelikož se Bankovnipoplatky.com, Jdeto.de a Poplatkyzpet.cz rozhodli spojit své síly proti bankám, chtěli bychom Vás touto cestou informovat o následujících krocích, které povedou k vrácení Vašich bankovních poplatků.

Na základě dohody všech tří zúčastněných stran jsme vytvořili společné dokumenty, které jsou platné pro každého zájemce, který se chce přihlásit o vrácení svých bankovních poplatků.  V současné chvíli tak existuje jedna plná moc, jedny podmínky spolupráce i veškeré další materiály, které budete ke spolupráci s námi potřebovat.

Jediným krokem, který je nyní třeba podniknout k vrácení Vašich poplatků za vedení úvěrového účtu, je, abyste vyplnili PLNOU MOC, kterou najdete níže a nebo si ji můžete stáhnout v pdf formátu (vpravo) a zaslali ji poštou na naši společnou sběrnou adresu - BSP Lawyer Partners a.s., Nagano Office Center, K Červenému dvoru 3269/25a, Praha 3, PSČ 130 00., ostatní je už na advokátech.

Plná moc je udílena společnosti BSP Lawyers Partners a.s. Ta celý projekt zajišťuje po technické stránce a stará se o hromadné zpracování dokumentů, což je pro náš následující postup klíčové. Pro Vás, kteří jste se registrovali do 20. 2. 2013 formulářem na www.bankovnipoplatky.com, bude stále právním garantem Advokátní kancelář Hartman, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
Pokud tedy budete mít nějaké právní či odborné otázky, můžete se ptát zde - vymahani@bankovnipoplatky.com

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru i odvahu pustit se do boje proti absurdním bankovním poplatkům.

Jde to i bez poplatků HraBankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

6289327343

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

250


ČÍSLO TÝDNE - 250 právě tolik miliard korun budou na kompenzacích a náhradách škod požadovat po vládě tuzemští obchodníci a poskytovatelé služeb, jejichž provozovny vláda protizákonně uzavřela. Usnesení vlády, které obchody a provozovny uzavřelo zrušil Ústavní soud.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,1740
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6670
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7915
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2150
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,8150
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2200
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3687
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více