Hromadný postup spotřebitelů proti bankám při vymáhání poplatků za vedení úvěrového účtu

Vážení bankovní klienti,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za Vaši důvěru, kterou jste projevili, když jste se připojili k naší výzvě v boji proti nelegálně účtovaným bankovním poplatkům. Vážíme si toho, že je vás obrovská síla 13 017 nespokojených klientů bank (přes 342 milionů korun). Jelikož se Bankovnipoplatky.com, Jdeto.de a Poplatkyzpet.cz rozhodli spojit své síly proti bankám, chtěli bychom Vás touto cestou informovat o následujících krocích, které povedou k vrácení Vašich bankovních poplatků.

Na základě dohody všech tří zúčastněných stran jsme vytvořili společné dokumenty, které jsou platné pro každého zájemce, který se chce přihlásit o vrácení svých bankovních poplatků.  V současné chvíli tak existuje jedna plná moc, jedny podmínky spolupráce i veškeré další materiály, které budete ke spolupráci s námi potřebovat.

Jediným krokem, který je nyní třeba podniknout k vrácení Vašich poplatků za vedení úvěrového účtu, je, abyste vyplnili PLNOU MOC, kterou najdete níže a nebo si ji můžete stáhnout v pdf formátu (vpravo) a zaslali ji poštou na naši společnou sběrnou adresu - BSP Lawyer Partners a.s., Nagano Office Center, K Červenému dvoru 3269/25a, Praha 3, PSČ 130 00., ostatní je už na advokátech.

Plná moc je udílena společnosti BSP Lawyers Partners a.s. Ta celý projekt zajišťuje po technické stránce a stará se o hromadné zpracování dokumentů, což je pro náš následující postup klíčové. Pro Vás, kteří jste se registrovali do 20. 2. 2013 formulářem na www.bankovnipoplatky.com, bude stále právním garantem Advokátní kancelář Hartman, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
Pokud tedy budete mít nějaké právní či odborné otázky, můžete se ptát zde - vymahani@bankovnipoplatky.com

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru i odvahu pustit se do boje proti absurdním bankovním poplatkům.

Jde to i bez poplatků HraBankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11834893592

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více