Investoři mohou „chytře“ investovat s Fio Smartbrokerem pro Android


26. 02. 2013  10:49     tz     komentáře (0)

Fio banka zdarma zpřístupnila zcela novou aplikaci pro aktivní investování přes chytré telefony s operačním systémem Android. Verze pro telefony s operačním systémem iOS (iPhone) bude následovat, stejně jako verze pro tablety s oběma uvedenými operačními systémy.

Investoři mohou „chytře“ investovat s Fio Smartbrokerem pro Android
Fio banka, největší on-line broker v ČR, nabídla klientům možnost investovat prostřednictvím chytrého telefonu. Díky aplikaci Smartbroker mohou nyní nonstop sledovat kurzy cenných papírů a zpravodajství Fio banky nebo nakupovat a prodávat cenné papíry on-line.
Aplikace Smartbroker nabízí tyto hlavní funkce:
•    Přehled aktuálních kurzů cenných papírů, vývoj v čase (grafy).
•    Nákup a prodej, inteligentní pokyny.
•    Zobrazení portfolia klienta, aktuálního stavu na účtu, realizovaných pokynů a obchodů.
•    Aktuální zpravodajství Fio banky.
Podrobné informace o všech funkcích jsou k dispozici na www.fio.cz. Klienti jistě ocení, že si mohou službu sami nastavit v aplikaci e-Broker a volit mezi plným a „read-only“ přístupem. Fio banka však vyšla vstříc i těm, kteří o využití jejích služeb teprve uvažují – tito zájemci si mohou funkce pro aktivní správu investic vyzkoušet prostřednictvím demoverze.
"Víme, jak je správné načasování u investování důležité, a proto chceme dát klientům k dispozici nástroj pro obchodování opravdu kdykoliv a kdekoliv. Telefon, který mají stále při ruce, jim umožní okamžitě reagovat na jakoukoliv situaci na trhu a využít všech inteligentních pokynů, které jim Smartbroker nabízí,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Investoři mohou „chytře“ investovat s Fio Smartbrokerem pro Android

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20898604119

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více