Již poosmnácté začíná škola investování


19. 02. 2013  17:53     tz     komentáře (0)

Fio banka zahájila ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM registrace do jarního, již osmnáctého cyklu školy investování 2013. Lidé tak mohou opět získat informace z oblasti investování na bezplatných seminářích ve více než 40 městech po celé České republice.

Již poosmnácté začíná škola investování
Jarní kolo školy investování Fio banky a české burzy RM-SYSTÉM bude probíhat od března do června, celkem je pro zájemce připraveno 88 termínů. Pro úplné nováčky v oblasti investování je připraveno oblíbené téma s názvem „Základy investování na kapitálovém trhu“, kde je na programu seznámení s fungováním trhu a jeho principy, včetně ukázek z praxe. Navazující seminář pro mírně pokročilé investory má název „Analýza cenných papírů a inteligentní pokyny“. Zkušeným investorům je věnováno téma „Efektivní krátkodobé obchodování v praxi“, které se věnuje pojmům finanční páka a short sale.
„V roce 2012 se školy investování zúčastnilo více než sedm tisíc návštěvníků. Jsme rádi, že zájem lidí o investování je stále velký a že můžeme účastníkům vhodnou formou pomoci zorientovat se v burzovním světě a jeho možnostech,“ říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.
Účast na všech seminářích je bezplatná. Jedinou podmínkou je registrace prostřednictvím internetových stránek Fio banky, popřípadě české burzy RM-SYSTÉM.Již poosmnácté začíná škola investování

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20330332504

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více