J&T BANKA představuje exkluzivní, krystaly posetou platební kartu Black Crystal


03. 09. 2012  13:55     tz     komentáře (0)

J&T BANKA uvádí na český a slovenský trh zcela unikátní embosovanou platební kartu MasterCard Black Crystal posetou pravými krystaly SWAROVSKI® ELEMENTS. Nová karta určená privátním klientům banky v sobě snoubí luxus s mnoha nadstandardními službami J&T Concierge či VIP Service Clubu CONTINENTAL na Letišti Praha, díky kterému můžete přijet limuzínou až k letadlu. Black Crystal je mezinárodní čipová platební karta s platností 3 roky, plně akceptovaná v bankomatech a u obchodníků označených logem MasterCard.

„Privátní bankovnictví je především o unikátních produktech, zajímavých investicích a nadstandardních službách. Jsem proto velmi rád, že jako první v České republice a na Slovensku nabízíme svým klientům naprosto ojedinělou platební kartu s krystaly Swarovski® Elements,“ komentuje novou kartu Andrej Zaťko, ředitel privátního bankovnictví J&T BANKY.

 

Majitelé karet se mohou díky zahrnutým službám nechat doslova hýčkat a unášet za hranice představivosti. J&T Concierge nabízí služby z oblasti cestování, nakupování či life-style managementu. Pomoc tak najdete nejen při plánování rodinné dovolené, či nákupu vysněného dárku a organizování snové oslavy, ale také se zajištěním vstupů a lístků i na beznadějně vyprodané akce či poradenství a služby spojené například s nákupem nemovitosti v zahraničí.

 

„Nová platební karta MasterCard Black Crystal od J&T BANKY je exkluzivní nejen službami, které jsou na ni navázané, ale také svým speciálním designem. Karta již přestává být pouhým kusem plastu a stává se součástí image svého držitele. Právě krystaly podtrhují její výjimečnost a prestiž, kterou si její klienti zaslouží, “ uvedla Ivana Laňová, obchodní manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku.

 

Další výhody spojené s vlastnictvím platební karty Black Crystal jsou automatická členství v programech International Airline Passengers Association (IAPA), který je největším celosvětovým programem poskytující mezinárodní služby a výhody pro cestující jako jsou například hotelové slevy, slevy v autopůjčovnách či zabezpečení zavazadel a klíčů či programu Priority Pass, který umožňuje přístup do více než 600 VIP salónků na 320 mezinárodních letištích ve stovce zemí po celém světě, bez ohledu na leteckou společnost, třídu a letenky. V případě zrušení či zmeškání letu tak můžete využít komfortního zázemí jak k práci, tak k odpočinku.

 

S novou kartou je spojeno také cestovní pojištění J&T Exclusive, které je vytvořeno v exkluzivní spolupráci s pojišťovnou Generali Slovensko. Jeho výhodou jsou kromě nadstandardních pojistných částek a celosvětového krytí také možnost připojištění až 5 osob určených držitelem karty, na které se pojištění vztahuje v plné výši bez nutnosti cestovat s majitelem karty.

 

Více informací o nové luxusní platební kartě MasterCard J&T Black Crystal naleznete na www.mastercard.cz nebo na www.jtbank.cz.

 


J&T BANKA představuje exkluzivní, krystaly posetou platební kartu Black Crystal

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

28396445826

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

23


ČÍSLO TÝDNE 23 právě tolik procent lidí do 26 let bydlí u svých rodičů. Ještě loni to bylo 15 procent. V nárůstu se odráží výrazné zdražování cen nemovitostí, zejména bytů ve velkých městech a současně zvyšující se úroky z hypoték. Novou šanci dostává nájemní bydlení.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3590
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6420
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5035
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5545
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4105
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1228
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více