Kampaň Zuno:
Účet s kartou zdarma. A bez podmínek


03. 08. 2015  12:05          komentáře (0)

Online banka Zuno od srpna startuje novou kampaň v rámci reklamního konceptu Na rovinu. Zaměřuje se v ní na účet s debetní kartou zdarma.

Kampaň Zuno: Účet s kartou zdarma. A bez podmínek
Aby měl klient v Zuno k účtu kartu zdarma, nemusí splňovat žádné komplikované podmínky. Stačí mít účet, jehož vedení je za nula korun měsíčně.

ZUNO karta.JPG Kromě debetní karty má zákazník k účtu zdarma i příchozí a odchozí platby, včetně inkas a trvalých příkazů, bez ohledu na to, kolik jich měsíčně uskuteční. 

"Novou kampaní bychom rádi oslovili všechny, kteří hledají alternativu ke svému současnému účtu v podobě našeho účtu s debetní kartou zdarma. Věříme, že alespoň na chvíli donutíme Čechy, aby se zamysleli nad tím, kolik podmínek musí ve své bance splnit, aby dostali výhodnější nabídku,“ říká šéf marketingu Zuno Bohdan Fedor.

Kampaň začíná 3. srpna a reklamní spoty bude možné vidět na TV Nova, Óčku, TV Prima a TV Barrandov. Podpoří ji také online bannery, citylighty ve vybraných městech, PR a komunikace na sociálních sítích. TV spot s již známou trojicí reklamních tvůrců a šéfem se tentokrát odehrává ve výtahu.

Nový spot si můžete prohlédnout zde: https://youtu.be/7lgGHQTK9OQ 

Kampaň vytvořil interní tým banky ZUNO ve spolupráci s agenturou Gunpowder (kreativita a režie spotu).Kampaň Zuno: Účet s kartou zdarma. A bez podmínek

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24243574736

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,8280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1180
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,3655
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,1495
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2900
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9902
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více