KB nabízí pojištění schopnosti splácet také k podnikatelskému úvěru


15. 05. 2009  07:49     Michal Teubner     komentáře (0)

Komerční banka uvádí ve spolupráci s Komerční pojišťovnou na trh nové pojištění schopnosti splácet k podnikatelskému úvěru Profi úvěr FIX. Podnikatelé tak získají jistotu, že v případě nepříznivé situace budou schopni plnit své závazky vyplývající z podnikatelského úvěru. Pojištění kryje živnostníkům riziko úmrtí, plné invalidity a dlouhodobé pracovní neschopnosti.

„Doposud jsme tento typ pojištění nabízeli pouze k občanským úvěrům. Z důvodu velmi kladných ohlasů a vzrůstající poptávky ze strany podnikatelů jsme se rozhodli nabídnout tento produkt i podnikatelům. Pojištění ocení zejména drobní živnostníci, kterým často pracovní neschopnost způsobí zastavení veškerých příjmů z podnikání,“ řekl vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví KB Radko Belada.   Pojištění k podnikatelskému úvěru Profi úvěr FIX je zdarma. Stačí pouze vyplnit dotazník o zdravotním stavu. Není tedy nutná vstupní lékařská prohlídka ani žádné další formality. Limity jsou stanoveny pouze pro vstupní věk. Pojištěnému musí být minimálně 18 let a maximálně 60 let. Součet vstupního věku a pojistné doby v letech nesmí být vyšší než 62 let. Pojištění platí po celou dobu trvání úvěrové smlouvy.   Profi úvěr FIX je speciálně připraven pro podnikatele a malé firmy, kterým nabízí snadnou a rychlou cestu k získání potřebných financí na financování oběžných prostředků, investic i provozních potřeb. Mezi výhody úvěru patří jeho vyřízení ve zrychleném schvalovacím procesu 3 až 5 dnů. Stávající klienti, kteří mají u banky veden běžný účet alespoň po dobu 6 měsíců, navíc mohou získat Profi úvěr FIX bez nutnosti předložení daňového přiznání nebo účetních výkazů. Aktuální úroková sazba úvěru je 12,2 % p.a.   „Profi úvěr Fix se tak stane podnikatelskou půjčkou bez rizika. Pevná úroková sazba a anuitní splácení dávají podnikateli jistotu konstantní výše splátky a pojištění potom jistotu pro případ zdravotních komplikací. To vše podnikatelé ocení především v dnešní ekonomicky nestabilní době,“ doplnil Radko Belada.KB nabízí pojištění schopnosti splácet také k podnikatelskému úvěru

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

15347374096

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

60


ČÍSLO TÝDNE - 60 právě tolik miliard korun investovaly tuzemské firmy do online reklamy na internetu. Je to rekordní částka, která potvrzuje výrazné zvýšení zájmu o reklamu na internetu nejen v České republice.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,2280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,7150
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7985
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5415
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,0250
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4200
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0700
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více