Klienti Fio banky mohou žádat o kontaktní i bezkontaktní karty on-line


08. 10. 2012  13:39     TZ     komentáře (0)

Fio banka od dnešního dne umožňuje svým klientům – fyzickým osobám zažádat o platební kartu prostřednictvím internetového bankovnictví, tedy bez nutnosti návštěvy pobočky. Získat tak lze nejen kontaktní karty, ale také karty s technologií bezkontaktního placení.

Po doplnění Fio Internetbankingu o užitečné funkce k ovládání platebních karet, jakými jsou možnosti okamžité změny limitů zdarma, změna PIN nebo blokace karty, přichází další vylepšení. Klienti z řad fyzických osob mohou nyní ke svému účtu jednoduše a rychle prostřednictvím své internetové aplikace požádat o platební kartu Maestro, MasterCard Standard nebo bezkontaktní MasterCard Standard Paypass. První dvě jmenované karty jsou vydávány zdarma, třetí za jednorázový poplatek 99 korun. Po potvrzení žádosti bude platební karta doručena klientům domů v průběhu několika málo dní.
„Přes neustálé rozšiřování pobočkové sítě je naší snahou zpřístupnit klientům co největší rozsah služeb z pohodlí domova. Nová možnost zažádat o kartu on-line potěší všechny, kteří nechtějí zbytečně navštěvovat pobočku, a zejména pak ty, kteří tímto způsobem chtějí vyměnit staré platební karty za nové, již vydané přímo Fio bankou,“ komentuje spuštění nové služby Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Klienti Fio banky mohou žádat o kontaktní i bezkontaktní karty on-line

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20328592045

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více