Klienti si v Globusu nejčastěji sjednávají cestovní pojištění


09. 11. 2009  14:41     Martin Malý     komentáře (0)

Od dubna letošního roku, kdy Cetelem začal nabízet v hypermarketech Globus pojistné produkty Allianz pojišťovny, si Češi nejčastěji sjednali cestovní pojištění, následovalo povinné ručení a havarijní pojištění. Nejaktivnější byli zákazníci z Prahy a Chomutova.

„Globus jako první hypermarket v Česku přišel na trh s kompletní nabídkou finančních produktů. Kromě stávajících spotřebitelských úvěrů na splátky, kreditních karet či osobních půjček byla zákazníkům nabídnuta také možnost sjednat si některý z pojistných produktů Allianz pojišťovny,“ uvedl Darek Filip, ředitel Útvaru rozvoje obchodních aktivit společnosti Cetelem. „Výhodou pro zákazníky přitom stále zůstává, že je tato služba dostupná v hypermarketech jak ve večerních hodinách, tak i o víkendech,“ doplnil D. Filip.   Nejčastějším pojistným produktem, který si Češi prozatím sjednali, bylo cestovní pojištění, dále pak povinné ručení a havarijní pojištění. Nejvíce toho využili klienti v Chomutově, dále pak v Praze, kde bylo nejvíce pojistných smluv uzavřeno v hypermarketu na Zličíně.Klienti si v Globusu nejčastěji sjednávají cestovní pojištění

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

15352975648

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

60


ČÍSLO TÝDNE - 60 právě tolik miliard korun investovaly tuzemské firmy do online reklamy na internetu. Je to rekordní částka, která potvrzuje výrazné zvýšení zájmu o reklamu na internetu nejen v České republice.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,2280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,7150
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7985
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5415
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,0250
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4200
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0700
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více