Končí letní prázdniny, začíná škola investování


22. 08. 2012  13:21     tz     komentáře (0)

Fio banka zahájila ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM registrace do podzimní školy investování. Od září do prosince uspořádá celkem 100 seminářů v téměř 60 městech po celé České republice.

Pro zcela nové zájemce o informace z oblasti kapitálových trhů je připraveno oblíbené téma s názvem „Základy investování na kapitálovém trhu“, kde je na programu seznámení s fungováním trhu a jeho principy, včetně ukázek z praxe. Navazující seminář je určen pro mírně pokročilé investory a má název „Analýza cenných papírů a inteligentní pokyny“. Zkušeným investorům je věnováno téma „Efektivní krátkodobé obchodování v praxi“, které se věnuje pojmům finanční páka a short sale.

„V jarním kole se školy investování zúčastnily téměř čtyři tisíce návštěvníků. Zájem veřejnosti o problematiku kapitálových trhů nás motivuje k pořádání dalších akcí, kterými chceme přispět ke zvyšování finanční gramotnosti české populace,“ říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.

Účast na všech seminářích je bezplatná. Jedinou podmínkou je závazná registrace prostřednictvím internetových stránek Fio banky, popřípadě české burzy RM-SYSTÉM.Končí letní prázdniny, začíná škola investování

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20902724566

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více