Na půjčce můžete ušetřit. Zjistěte, co nabízí banky a co nebankovní společnosti


30. 05. 2019  06:48     Elephant Orchestra, s.r.o.     komentáře (0)

Půjčka nemusí být nutným zlem. V některých případech nás může dostat z nepříjemných situaci. Je ovšem potřeba vědět, jak ji vybírat. Anebo vychytat aktuální akce bank či nebankovních společností. Některé nabízí první půjčku zdarma, jiné například vyřízení bez zbytečného papírování anebo poskytnutí peněz do druhého dne.

Na půjčce můžete ušetřit. Zjistěte, co nabízí banky a co nebankovní společnosti
Zaplo vám půjčí až 16 000 s nulovým RPSN

Pokud jste si u společnosti Zaplo ještě nikdy dřív nepůjčovali, využijte aktuální akce, díky níž můžete získat 1 – 16 tisíc korun zcela bezplatně. RPSN půjčky je totiž nulové. Půjčka je tak oproštěna nejen úroků, ale také případných dalších poplatků. Peníze si tady můžete půjčit na 7 – 30 dnů a díky přehlednému online formuláři ihned vidíte, kdy budete muset vypůjčenou částku vrátit a kolik za ní ve finále zaplatíte (pokud se netýká první půjčky).

Půjčka bez poplatků od ČSOB

Zajímavou akci nyní nabízí ČSOB. Nejen, že vám půjčí až 800 000 korun, pokud půjčku splatíte do tří měsíců, banka vám připíše úroky zpět na bankovní účet. O peníze navíc můžete zažádat pěkně z pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetového bankovnictví. Ke sjednání půjčky tímto způsobem nepotřebujete žádné dokumenty a oproštěni budete také od zdlouhavého papírování. Úroková sazba tady začíná na 4,9 % a peníze můžete použít na cokoli. Půjčka je zcela bez poplatků a zdarma je také předčasné splacení.

Na Zaimo půjčku nemusíte čekat

Pokud si nemůžete dovolit na peníze čekat, podívejte se na více informací o Zaimo půjčce. Díky ní můžete získat 15 – 108 tisíc korun. Navíc nemusíte dokládat účel využití finančních prostředků. Půjčka je totiž bezúčelová. Pomocí automatickému systému posuzování žádostí jsou žádosti vyřizovány rychle. Prakticky okamžitě tak víte, zda vám budou peníze poskytnuty či nikoli. Pro vyřízení půjčky navíc nepotřebujete ručitele. Splatnost Zaimo půjčky se pohybuje mezi 12 – 48 měsíci.

Raiffeisenbank odměňuje za řádné splácení

Také další z gigantů na tuzemském trhu – banka Raiffeisenbank nabízí zodpovědným klientům řadu výhod. Jednou z nich je například odměna za řádné splácení. Půjčit si tady můžete až 700 000 Kč, přičemž nemusíte dokládat, jak s vypůjčenými prostředky naložíte. Půjčka je oproštěna od poplatku za sjednání a vedení úvěru, doba splácení činí 6 – 96 měsíců, přičemž si klient sám může navolit konkrétní den splátky. Pokud půjde všechno hladce, peníze budete mít na účtu během 24 hodin.

Air bank přichází s bonusovým úrokem

Neméně zajímavou akci najdete u půjčky AirBank. Pokud budete půjčku zodpovědně splácet, můžete dosáhnout na bonusový úrok. Půjčka je navíc oproštěna od poplatků za sjednání, vedení nebo předčasné splacení. Pokud si navíc chcete půjčit více než 200 000 korun, pak získáte ještě výhodnější úrok, začínající na 4,9 %. Nemůžete si dovolit na peníze čekat? Kromě online sjednání můžete zamířit také na některou z poboček AirBank, kde získáte peníze do jedné hodiny.Na půjčce můžete ušetřit. Zjistěte, co nabízí banky a co nebankovní společnosti

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24236076336

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,8280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1180
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,3655
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,1495
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2900
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9902
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více