NOVÁ KAMPAŇ ZUNO –PŮJČKA ZA 0 KČ


09. 11. 2012  15:02     tz     komentáře (3)

Online banka ZUNO spustila během podzimních měsíců kampaň, ve které ukazuje nesmyslnost některých bankovních poplatků. Banka se opírá nejen o svou bezpoplatkovou filozofii, ale i o výsledkyposledního průzkumu. Češi v něm potvrdili, že právě jednoduché produkty a nízké poplatky jsou to hlavní, co od své banky požadují.

Tato ústřední myšlenka se nesla v první části kampaně na ÚČET za 0 Kč, kterou banka prezentovala prostřednictvím ATL, PR a sociálních médií. Ve druhé polovině se kampaň soustřeďuje na další z produktů bez skrytých poplatků – PŮJČKU.

 

Reklamní spoty k tomuto produktu představují claimy„Půjčka s absurdními poplatky? A k čemu?“ nebo „Platíte absurdní poplatky? A k čemu?“ a odkazují na zřízení i vedení PŮJČKY v ZUNO bez jakýchkoli poplatků. Spolu s bannery, printem i OOH reklamou se budou v Čechách objevovat až do Vánoc.

 

Více informací o kampani zveřejňuje online banka na svém webu a Facebooku. Reklamní spoty je možné shlédnout také na kanálu ZUNO na YouTube www.youtube.com/zunoczNOVÁ KAMPAŇ ZUNO –PŮJČKA ZA 0 KČ

Diskutovat (3)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

10541435675

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

KalkulátorPoradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více