Poslední den:
Vyhrajte tablet Google Nexus 7


31. 03. 2013  00:26     BP.com     komentáře (1)

Měsíc březen se chýlí ke konci, aktuální soutěž finanční gramotnosti, kterou na webu www.bankovnipoplatky.com připravila Fio banka, v podstatě také - zbývají poslední tři dny! Klasický průběh vám pomůže zvýšit vaši finanční gramotnost a navíc si zasoutěžit o zajímavou cenu. Neváhejte!!!

Poslední den: Vyhrajte tablet Google Nexus 7
Deset otázek a zajímavá cena? Tou tablet "Google Nexus 7 16GB black Asus" bezpochyby je. Vyhrát jej nedá žádnou velkou práci - stačí pár minut v času, v němž napnete mozkové závity, odpovíte na 10 otázek a odešlete formulář s údaji. Pak zbývá jen čekat, zda se na vás usměje štěstí a budete vylosováni - v takovém případě vás pak kontaktujeme a dohodneme předání ceny.

.

OTÁZKY K SOUTĚŽI NALEZNETE ZDE

.

Jednoduché, že? Pokud splňujete předpoklady, pusťte se do toho! Soutěže se mohou účastnit všechny osoby ve věku od 18 let, které mají trvalé bydliště hlášeno na území České republiky. Pro zařazení do "losovacího osudí" je nutné, abyste správně odpověděli na všech 10 otázek, a to do 31. března 2013 včetně. O losování i výhercích budeme samozřejmě informovat na našem webu.Poslední den: Vyhrajte tablet Google Nexus 7

tabled
...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20907720809

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více