Nové kreditní karty České spořitelny odmění klienty za všechny jejich nákupy


20. 08. 2012  14:25     tz     komentáře (2)

Česká spořitelna představuje dva nové typy kreditních karet od asociace MasterCard – kreditní kartu Odměna České spořitelny a kreditní kartu World České spořitelny. Obě karty svým majitelům přináší mnoho výhod, které jim zpříjemní život. Kreditní karty jsou určeny pro každodenní nákupy v obchodech, pro bezpečné platby na internetu, výběry hotovosti z bankomatů či v obchodech. Nové kreditní karty nahrazují současnou Chytrou kartu České spořitelny.





Mezi hlavní výhody obou kreditních karet patří odměna ve výši 1 % zpět z každého nákupu,  dále pak zvýhodněný příspěvek do Bonus programu (1 bod za každých zaplacených 10 Kč oproti standardním 20 Kč)   a slevový program Sphere (až 30% slevy za nákupy v České a Slovenské republice). Kreditní karta World navíc nabízí i pojištění karty a osobních věcí do výše 10 tis. Kč a zůstatkové zprávy SMS. Výhodou je též bezúročné období u bezhotovostních transakcí, které je u obou karet nastaveno na 55 dní.

 

„Při přípravě nových kreditních karet jsme se ptali našich klientů, co od kreditní karty očekávají. Na základě toho jsme připravili takové karty, které přináší nejvíce preferované výhody. Jednou z nich je možnost volby, kam odměnu ve výši 1 % z každého nákupu vrátit, zda na kartový účet, na účet penzijního připojištění či stavebního spoření,“ uvedla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů České spořitelny.

 

„Nové výhodné kreditní karty MasterCard si své místo v peněženkách jistě najdou. Z našeho průzkumu s názvem MasterIndex vyplývá, že pro 52 % respondentů jsou důležité především doplňkové služby, které jsou ke kartě navázány. MasterCard kreditní karty World a Odměna poskytují klientům takové benefity, se kterými budou jejich každodenní nákupy ještě příjemnější,“ uvedl Pavel Javorský, obchodní ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku.

 

Klienti si mohou ke své kreditní kartě nechat vydat až 3 karty dodatkové, a to v designu, který si sami zvolí.                O pohybech na kartovém účtu mají kdykoliv přehled prostřednictvím internetového bankovnictví SERVIS 24 a také prostřednictvím výpisu. Kreditní karty mohou klienti využít všude tam, kde je logo společnosti MasterCard.

.



Nové kreditní karty České spořitelny odmění klienty za všechny jejich nákupy

Re: Divné ...........
Dobrý den, mě se stalo úplně to samé, ale bohužel jsem smlouvu podepsala. Bylo mi řečeno, že do 14 ...
Diskutovat (2)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

36402772464

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

337


ČÍSLO TÝDNE - 337 právě tolik miliard korun činil schodek státního rozpočtu v listopadu tohoto roku. Za celý rok 2022 má schodek rozpočtu dosáhnout 375 miliard korun. V číselném vyjádření se jedná o takovéto neuvěřitelné číslo 337 000 000 000 korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3210
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1920
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,1780
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,1745
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6175
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9435
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více