Partnerství společností Visa a Currencycloud mění přeshraniční platby i placení na cestách


04. 06. 2019  00:45          komentáře (0)

  • Spolupráce nabízí klientům a partnerům společnosti Visa inovativní a zcela digitální platební řešení včetně multiměnových peněženek a upozornění o směnných kurzech v reálném čase.

Partnerství společností Visa a Currencycloud mění přeshraniční platby i placení na cestách
Společnosti Visa a Currencycloud, platební platforma pro velké podniky, dnes oznámily uzavření partnerství s cílem dále inovovat přeshraniční platby a placení na cestách. Dohoda jde ruku v ruce s misí společnosti Visa – pomáhat lidem platit digitálně bezpečně a pohodlně doma i na cestách.

Klienti Visa, bankovní a fintech partneři nyní mají možnost využívat platební cloudovou platformu Curencycloud a nabídnout svým zákazníkům žádané služby jako jsou multiměnové peněženky a upozornění o mezinárodních platbách v reálném čase. Uživatelé karet Visa budou moct spravovat své cestovní náklady s větší přehledností a kontrolou.

V současné době je každá pátá transakce přeshraniční, ať už pochází od cestujícího uživatele nebo z nákupů na zahraničních e-shopech,“ říká Charlotte Hogg, výkonná ředitelka Visa pro Evropu. Cílem je pomoci našim klientům naplnit rostoucí nároky na rychlé, jednoduché a pohodlnější přeshraniční platby a zároveň zjednodušit držitelům karet Visa hospodaření s penězi na cestách. Naše partnerství s Currencycloud představuje inovativní, konkurenceschopné a zcela digitální řešení, které ve výsledku dává zákazníkům větší kontrolu nad digitálními platbami – domácími i zahraničními“.

Currencycloud vznikl, aby zbavil zahraniční platby zbytečné složitosti,říká Mike Laven, výkonný ředitel Currencycloud.V dnešním propojeném světě banky čelí rostoucímu tlaku na zlepšování uživatelského zážitku a díky partnerství s Visou toho snadno docílíme. Naše technologická API rozhraní mají transakce pod kontrolou a v kombinaci s dobrým jménem společnosti Visa umožní novým zákazníkům užívat si lepšího zážitku z placení v zahraničí.“

Trh se zahraničními platbami stále roste. Dle odhadů do roku 2020 dosáhne hodnota přeshraničního e-ommerce 900 miliard dolarů, tedy více než jedné pětiny celkového světového e-commerce trhu. Partnerství společností Visa a Currencycloud se zaměří na odstraňování bariér při platbách v zahraničí, zejména ve smyslu základních otázek: kdy, kde a jak mohou uživatelé platit. Držitelé karet Visa tudíž mohou platební funkce využívat s klidem také na cestách.

Platforma společnosti Currencycloud je otevřená vývojářům a partnerství se primárně týká toho, jak ji zpřístupnit, aby bylo možné si předem pořídit vhodnou měnu na cestování a dostávat upozornění na směnné kurzy při použití karty Visa v cizině.

Jedná se o nejnovější spolupráci Visa s inovátorskou firmou na poli plateb. Jakožto globální technologická platební společnost, Visa neustále sleduje technologie všeho druhu – zvláště ty s potenciálem posouvat úroveň digitálních plateb pro jejich klienty a zákazníky. Visa také nedávno oznámila investiční spolupráce, mimo jiné se společnostmi Minna Technologies, Bankable, Klarna a solarisBank.Partnerství společností Visa a Currencycloud mění přeshraniční platby i placení na cestách

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

18840001089

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

66


ČÍSLO TÝDNE 66 právě tolik miliard korun má stát nejdůležitější vládní opatření proti drahým energiím. Vláda zavádí energetický tarif, který by měl rodinám ušetřit několik tisíc korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,7300
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,4490
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2760
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,7700
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,4685
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0014
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více