Počet uživatelů ČSOB Premium meziročně stoupl o 35 procent


07. 03. 2019  00:47          komentáře (0)

Stále větší počet klientů ČSOB využívá prémiových bankovních služeb s osobní obsluhou Premium bankéře a nadstandardními produkty. Počet uživatelů ČSOB Premium pro náročné zákazníky se meziročně zvýšil o 35 procent. Lidé stále častěji využívají kreditní Premium Kartu a oblíbené je obecně pojištění. Žádané jsou služby osobního asistenta, který dokáže zajistit květiny pro manželku i s donáškou, naplánovat rodinnou dovolenou, sehnat krásný lustr spatřený v reklamě nebo zdánlivě vyprodané luxusní hodinky.

Počet uživatelů ČSOB Premium meziročně stoupl o 35 procent
„Za nejzajímavější benefity považují naši klienti z 82 procent ty, které se týkají cestování. Právě proto se snažíme v této oblasti poskytovat nejkvalitnější servis,“ říká o prémiové nabídce Jan Sadil, člen představenstva zodpovědný za oblast Retail.

K Premium Kartě získávají držitelé zdarma pojištění ztráty a krádeže v nejvyšší variantě, pojištění storno letenek a zájezdů, velice oblíbené vstupy do VIP letištních salonků po celém světě a co nejvíce klienti oceňují, tak je nejvyšší varianta cestovního pojištění, které navíc od března 2019 prošlo vylepšením a nově nabízí klientům ve variantě EXTRA limit léčebných výloh 10 mil. Kč a ve variantě EXTRA Family navíc mohou rodinní příslušníci nově cestovat samostatně bez majitele karty, a přesto jsou krytí tímto pojištěním. Drtivá většina prémiových klientů pak aktivně využívá elektronické bankovnictví, takřka polovina má mobilní bankovnictví a třetina používá Investiční portál.

ČSOB Premium není pouze o bankovních nebo pojišťovacích službách. Potřebuje-li klient zařídit lístky na divadelní představení, obstarat dárek k svátku nebo narozeninám či zarezervovat hotel, stačí se pouze obrátit na osobního asistenta a zbytek nechat na něm.

Jedna naše klientka chtěla zjistit, kde může zakoupit lustr z reklamy, který se ji líbil. Podařilo se nám ho zajistit. Další klient zase chtěl pomoci s dárkem pro přítelkyni, pro kterou vybral hodinky Paris Hilton, které se mezitím vyprodaly a i to se s velkým úsilím podařilo zajistit,“ vzpomínal na zajímavější případy Miroslav Zetek, ředitel segmentu ČSOB Premium.

Není asi překvapením, že v souladu s českou mentalitou nechávat vše na poslední chvíli jsou osobní asistenti nejvíce vytížení vždy v pátek. Poslední pracovní den před víkendem jen za loňský rok ČSOB evidovala takřka dvě tisícovky řešených případů pro prémiové klienty.Počet uživatelů ČSOB Premium meziročně stoupl o 35 procent

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

15248767429

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,04


ČÍSLO TÝDNE - 3,04 právě tolik bilionů korun činily v březnu tohoto roku vklady českých domácností v bankách. Proti únoru se však vklady poprvé od roku 2017 snížily. Rekordní inflace nutí střadatele s penězi lépe a efektivněji nakládat než je pouze nechat ležet na účtech u bank.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5900
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1220
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3255
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,0335
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,8280
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4250
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9706
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více