Pojďte diskutovat s Patrikem Nacherem na ČT1 o problémech pojištění


09. 05. 2018  07:38     Redakce     komentáře (0)

Ve čtvrtek, dne 10. 5. 2018 večer odvysílá Česká televize v přímém přenosu diskusní pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou na téma problémů s pojišťovnami a pojistných výluk. Diskutovat a zastávat se klientů pojišťoven bude i Patrik Nacher, majitel serveru Bankovní poplatky.

Pojďte diskutovat s Patrikem Nacherem na ČT1 o problémech pojištění
Máte problémy se svou pojišťovnou, nebo výlukou z pojištění? Kromě toho, že můžete hlasovat pro nejabsurdnější výluku z pojištění v naší velké anketě, můžete také přijít diskutovat, nebo nám napsat svou zkušenost se svou pojišťovnou.

Přijďte diskutovat o vašich zkušenostech s pojišťovnami! 

Tento čtvrtek 10.5. večer odvysílá Česká televize v přímém přenosu diskuzní pořad Máte slovo s M. Jílkovou věnovaný problematice pojištění. Diskutovat mimo jiné na téma výluk v pojistných smlouvách budou Patrik Nacher - poslanec ANO, Jan Matoušek - ředitel České asociace pojišťoven, Ludvík Bohman - zástupce pojišťovny, Viktor Vodička - ředitel Sdružení českých  spotřebitelů a další. 

Pište nebo volejte na: mateslovo@ceskatelevize.cz, 736 531 188 Pojďte diskutovat s Patrikem Nacherem na ČT1 o problémech pojištění

Diskutovat (0)