Představujeme North Shore Credit Union - návštěva pobočky je jako wellness!


17. 12. 2012  14:42     BP.com     komentáře (0)

V rámci letošního ročníku soutěže "Ideální banka 21. století" psali studenti práce na téma "proklientská banka". A v řadě textů se to jako zaklínadlem hemžilo jedním slovem - INOVACE. My jsme se proto rozhodli, že vám, našim čtenářům a klientům tuzemských bank, budeme ukazovat zajímavé příklady a směry bankovních inovací ve světě. Minule jsme byli na návštěvě v daleké Kolumbii, nyní za oceánem zůstaneme, jakkoliv se přesuneme víc na sever – do Kanady.

V Kanadě působí další banka, která si zaslouží náš obdiv za svou inovativní politiku. North Shore Credit Union je bankovním domem, pro které je dokonalá péče o „běžné zákazníky“ standardem, na který jsou v České republice zvyklí tak maximálně klienti premiového bankovnictví.

.

STRÁNKY BANKY K NAHLÉDNUTÍ ZDE

.

Její pobočky, nazvané příhodně jako Financial Spa™ (finanční lázně), skutečně spíše než návštěvu anonymní a uniformní bankovní pobočky připomínají příjemný wellness pobyt, při kterém si jen tak mimochodem vyzvednete na míru upravenou debetní kartu, vezmete velmi výhodný úvěr, zřídíte účelové spoření nebo se poptáte na hypotéku, kterou vám banka přizpůsobí na míru. A k tomu všemu se o atmosféru postará inovativní vzhled poboček s krbem, křesly, fontánami, vlhkými ručníky, hudbou, barem s nápoji všeho druhu, dětskou zónou, minigaleriií… To je jen malý výčet toho, co North Shore Credit Union svým klientům nabízí. Ostatně – samotné motto banky „Get More. North Shore.“, tedy „Dostaňte více. North Shore.“ hovoří za vše… Ach jo. Dočíst si tyto řádky a hurá zpět do České republiky na pobočku s nepříjemným odérem, plastovými židlemi, tlačenicí, nepříjemnou obsluhou a bankovními poplatky za všechno, co je jen možné zaplatit.

OBRÁZKY:Představujeme North Shore Credit Union - návštěva pobočky je jako wellness!

Diskutovat (0)