Renata Němcová Pixová je od 1. ledna výkonnou ředitelkou útvaru Skupinová komunikace ČSOB


05. 01. 2017  12:01          komentáře (0)

Nově vzniklý útvar sdružuje v rámci celé skupiny ČSOB agendy marketingu, komunikace a společenské odpovědnosti.

Renata Němcová Pixová je od 1. ledna výkonnou ředitelkou útvaru Skupinová komunikace ČSOB
„Spojením marketingu a komunikace v rámci celé skupiny ČSOB dosáhneme jednotný pohled na klienta a zároveň promítneme hodnoty hlavní značky ČSOB do komunikace našich sub-brandů. Dali jsme dohromady skvělý tým, který se bude starat o marketing a komunikaci v celé skupiny ČSOB, našim záměrem je propojit a zintenzivnit komunikaci jednotlivých značek a zároveň využívat expertní znalosti a zkušenosti z jednotlivých oblastí komunikace, reklamy, digital marketingu, eventů, společenské odpovědnosti i sponzoringu napříč celou skupinou. Našim společným posláním je tvořit příběh našich klientů,“ říká Renata Němcová Pixová, nová ředitelka útvaru Skupinová komunikace ČSOB.

 

Renata dosud v ČSOB vedla tým marketingové komunikace, který měl na starost strategii a řízení značek ČSOB, Era a Poštovní spořitelna i oblast digital marketingu. Do ČSOB přišla na začátku loňského roku ze Sberbank, kde se podílela na rebrandingu společnosti a vedla tým marketingu a komunikace. Před tím působila na manažerských postech v Citibank Europe a v komunikační agentuře Ogilvy. Vystudovala Fakultu managementu Vysoké školy ekonomické v Praze a hovoří anglicky a německy. Ráda tráví čas se svojí rodinou, cestuje a sportuje.Renata Němcová Pixová je od 1. ledna výkonnou ředitelkou útvaru Skupinová komunikace ČSOB

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

2014307297

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2,99


ČÍSLO TÝDNE - 2,99 právě tolik procent dosáhla průměrná úroková sazba u hypoték v měsíci prosinec 2021. Výrazně tak stoupla z listopadových 2,70 procent. Růst úrokových sazeb se pravděpodobně v prvním čtvrtletí tohoto roku ještě zrychlí.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3830
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5170
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3695
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,2455
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4935
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,8100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9314
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více