RENOMIA kupuje majoritní podíl ve společnosti OPTIMUM – centrum pojištění


16. 05. 2019  14:16          komentáře (0)

RENOMIA, vedoucí pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě, kupuje majoritní podíl ve společnosti OPTIMUM – centrum pojištění. Jaromír Hurta, jednatel a zakladatel této vsetínské společnosti, se rozhodl po úspěšném 20letém podnikání intenzivně propojit s RENOMIA.

RENOMIA kupuje majoritní podíl ve společnosti OPTIMUM – centrum pojištění
„Jsme rádi, že když se Jaromír dostal do fáze svého podnikání, kdy uvažoval, s kým se spojí a komu svou vybudovanou firmu předá, byli jsme jeho první volbou. Známe se společně řadu let a díky jeho členství v makléřské síti RENOMIA NETWORK můžeme všechny jeho klienty i tým zkušených kolegů ujistit, že se mohou spolehnout na další rozvoj společnosti,“ uvedl Pavel Nepala, Managing Partner RENOMIA.

Společnost OPTIMUM a její 9členný tým působí ve Vsetíně již od roku 1999 a dnes slaví 20 let působení na trhu. Za tu dobu si získala díky svým službám silnou regionální pozici a spravuje pojistné pro své klienty ve výši bezmála 60 milionů Kč. Vsetínská kancelář bude nadále působit na stejné adrese a bude nově spadat pod ostravskou pobočku RENOMIA.

„Značka RENOMIA je zárukou kvality a excelentních služeb pro naše klienty. Jsem přesvědčen, že o ně bude nadále perfektně postaráno, stejně tak o mé kolegy na Vsetíně. Na chodu firmy se chci dále podílet, ale samotné řízení pobočky postupně předám a o tuto krásnou, ale i někdy náročnou práci se tak podělím se spolehlivým partnerem. Věřím, že i díky našemu předchozímu členství v makléřské síti RENOMIA NETWORK, skvělým lidem a kolegům v RENOMIA proběhne vše hladce a ke spokojenosti všech,“ uvedl Jaromír Hurta, zakladatel a jednatel společnosti OPTIMUM – centrum pojištění.RENOMIA kupuje majoritní podíl ve společnosti OPTIMUM – centrum pojištění

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

2018792659

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2,99


ČÍSLO TÝDNE - 2,99 právě tolik procent dosáhla průměrná úroková sazba u hypoték v měsíci prosinec 2021. Výrazně tak stoupla z listopadových 2,70 procent. Růst úrokových sazeb se pravděpodobně v prvním čtvrtletí tohoto roku ještě zrychlí.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3830
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5170
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3695
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,2455
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4935
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,8100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9314
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více