Rostoucí banka:
Fio má přes 200 tisíc klientů


20. 09. 2012  14:26     BP.com     komentáře (0)

Další články

O tom, že se stojaté vody tuzemského bankovního sektoru daří s nástupem menších bank zajímavě čeřit, píšeme dlouhodobě. A znovu se to potvrdilo dnes, kdy Fio banka ohlásila překonání mety 200 tisíc klientů.

S imobilitou bankovních klientů to nebude zas tak špatné, chtělo by se říci. Fio banka jich totiž od začátku roku dokázala získat již přes 60. tisíc klientů! "Hlavní motivací, s níž noví klienti přicházejí, je především možnost ušetřit nemalé částky za bankovní poplatky. Tento argument je společný pro všechny uživatele běžných účtů, obzvláště silný je však u podnikatelů a firem, kterým nabídka Fio banky pomáhá ušetřit i desetitisíce korun ročně,"  říká tiskový mluvčí banky Ján Franek. "Druhou hlavní skupinou nových klientů jsou lidé, kteří se rozhodli vzít zhodnocování peněz do vlastních rukou a samostatně investovat do akcií nebo jiných investičních nástrojů – a to jednoduše on-line, bez omezení minimální investovanou částkou," zní z banky.

.

Banka svým "plánovačům" přidělala starosti, neboť výhled akvizice klientů na letošní rok byl splněn již v první polovině devátého kalendářního měsíce. „Po loňském velmi úspěšném roce jsme stanovili cíl pro rok 2012 ve výši 70 tisíc nově získaných klientů. Již nyní je zřejmé, že tento cíl překonáme a podaří se nám zvýšit dynamiku růstu. Upevňujeme tak postavení Fio banky na českém trhu a věříme, že i v budoucnu se nám tento trend podaří udržet,“ komentuje překročení významného milníku Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Rostoucí banka: Fio má přes 200 tisíc klientů

Diskutovat (0)


Další články k tématu

Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20900118207

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více