Soutěž s Evropsko-ruskou bankou a serverem BP.com o unikátní flashky zná svoje vítěze


10. 10. 2011  18:43     Patrik Nacher     komentáře (0)

Do soutěže o zvyšování bankovní gramotnosti s Evropsko-ruskou bankou a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v září, se zapojilo 269 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o ceny, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. To se tentokrát podařilo pouhým 90 návštěvníkům webu, což znamená, že úspěšných byla třetina (33,46%). Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE. V pondělí 10. října jsme v centrále Evropsko-ruské banky (Štefánikova 50, Praha 5 – Smíchov) vylosovali tři vítěze (viz foto níže). Losování se zúčastnil místopředseda představenstva a vrchní ředitel Vladimír Hořejší.Tentokrát se soutěžilo o 3 unikátní flashky vyzdobené kamínky od Swarovski a vítězi se stali: -          Jiří Sychrava z Olomouce, kterému cenu posíláme poštou, -          Karel Ježek z Plzně, kterému cenu posíláme poštou a -          Kristián Tomek z Prahy, který si cenu převezme v centrále banky. Převzetí cen samozřejmě budeme sledovat a v nejbližších dnech vám opět přineseme fotky šťastných výherců. V říjnu pokračujeme v další soutěži a hrajeme o Smartphone Acer Liquid Ferrari, se systémem Android.

 Soutěž s Evropsko-ruskou bankou a serverem BP.com o unikátní flashky zná svoje vítěze

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28588285971

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více