Soutěž skončena:
Zvyšte si finanční gramotnost a vyhrajte unikátní flashky Swarovski!


30. 09. 2011  06:04     Patrik Nacher     komentáře (0)

Po měsíční pauze pokračujeme v našich soutěžích. Máte tak skvělou příležitost vyhrát zajímavé ceny a ještě se dozvědět zajímavé informace.

Pro měsíc září jsme pro vás připravili soutěž ke zvyšování bankovní gramotnosti s Evropsko-ruskou bankou. Tentokrát budeme soutěžit o 3 unikátní flashky vyzdobené kamínky od Swarovski. Soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR. Vyhraje ten, kdo správně odpoví na všech 10 otázek a poté bude vylosován. Formulář můžete vyplňovat do 30. září 2011, 23:59 hodin. Pravidla soutěže najdete ZDE. Do předchozí soutěže o domácí kino LG HB45E, která se konala v červenci, se zapojilo rekordních 438 čtenářů. A jaké otázky vás tentokrát mimo jiných čekají: Jaká instituce v ČR vykonává dohled nad bankami? Co to je fixační období u hypoték? Jsou ze zákona pojištěné vklady u penzijních fondů a u termínovaných vkladů? Jaká je výše základní (dvoutýdenní) repo sazby, kterou vyhlašuje ČNB?  

Soutěže se můžete zúčastnit zde:

https://www.bankovnipoplatky.com/soutez-s-evropsko-ruskou-bankou--zari-2011.html


Soutěž skončena: Zvyšte si finanční gramotnost a vyhrajte unikátní flashky Swarovski!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28595741370

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více