Tváří kampaně Visa k Mistrovství světa ve fotbale 2018 bude Zlatan Ibrahimović


19. 04. 2018  21:53          komentáře (0)

Novou tváří globální marketingové kampaně společnosti Visa k FIFA Mistrovství světa ve fotbale 2018 bude fotbalista Zlatan Ibrahimović.

Tváří kampaně Visa k Mistrovství světa ve fotbale 2018 bude Zlatan Ibrahimović
Jsem nesmírně hrdý, že můžu spolupracovat s Visou, jakožto globálním platebním lídrem. Partnerství s ní reprezentuje přesně to, o co jsem ve fotbale vždy usiloval – být nejlepší,“ řekl Ibrahimović.

Zlatan Ibrahimovič patří mezi nejoceňovanější aktivní fotbalisty světa. Během své kariéry získal 33 trofejí a nastoupil za celou řadu týmů v Anglii, Francii, Itálii, Nizozemsku, Španělsku, Švédsku či Spojených státech. Je označován za jednoho z největších kanonýrů své generace vůbec.

Není známý jen pro svou vášeň ke sportu, ale i jeho mezinárodní působnost a „světovost”. Narodil se ve Švédsku bosenskému otci a chorvatské matce, je ambasador Organizace spojených národů, podnikatel a hovoří pěti světovými jazyky. To vše ztělesňuje hodnoty značky Visa.

Z partnerství se Zlatanem jsme nadšení. Těšíme se, že nám pomůže zahájit kampaň k partnerství s FIFA Mistrovstvím světa 2018 a ukázat některé z našich platebních inovací sportovním fanouškům po celém světě,“ sdělil Marcel Gajdoš, generální ředitel Visa pro Českou republiku a Slovensko.

Teaser video k zahájení spolupráce zveřejnil Zlatan Ibrahimović na svém instagramu a naleznete jej i na youtube kanálu VisaTváří kampaně Visa k Mistrovství světa ve fotbale 2018 bude Zlatan Ibrahimović

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

15703878284

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

39


ČÍSLO TÝDNE - 39 miliard. Právě tolik bude stát státní rozpočet kompenzační bonus pro podnikatele a živnostníky, kteří byli postiženi koronavirovou krizí. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více