U-šetřete stovky až tisíce korun měsíčně s platební kartou od UniCredit Bank


18. 01. 2016  11:10          komentáře (0)

UniCredit Bank pro své klienty představuje slevy ušité přímo na míru bez voucherů či poukázek. Díky novému unikátnímu programu U-šetřete stačí aktivovat nabídku v mobilní aplikaci nebo na internetu a zaplatit jakoukoliv kartou od UniCredit Bank. Sleva se načte zcela automaticky bez nutnosti o ni předem požádat. Jednoduše, bez limitů a skrytých podmínek.

U-šetřete stovky až tisíce korun měsíčně s platební kartou od UniCredit Bank
„S programem U-šetřete máte slevy doslova v kapse. V mobilní aplikaci či na internetu můžete jednoduše vyhledat ty nejzajímavější nabídky ve svém okolí a aktivovat je třeba až cestou za lednovými výprodeji. Nemusíte se starat o žádné věrnostní kartičky nebo papírové poukázky, ani si o slevu říkat při placení. Všechno zařídí vaše platební karta,“ vysvětluje Dalibor Mička, ředitel financování domácností UniCredit Bank. 

Program U-šetřete nabízí slevy ušité přímo na míru potřebám klientů. Nabídky se přizpůsobují jejich předchozím nákupům. Předností je anonymní a jednoduché čerpání slev. Nejsou potřeba žádné vouchery, slevové kódy či věrnostní karty. O slevu si dokonce klient nemusí ani říkat, vše je elegantně zabaleno přímo do platební karty UniCredit Bank. 

Začít šetřit je jednoduché. Stačí se zaregistrovat v internetovém bankovnictví UniCredit Bank nebo vyplnit formulář na pobočce, aktivovat si nabídky a poté zaplatit kartou. Při placení bude klientům stržena celá částka, banka připíše všechny ušetřené peníze dvakrát do měsíce na běžný účet nebo na kreditní kartu. Již za dva až tři dny se v mobilní aplikaci nebo na internetové stránce programu zobrazí, kolik klient daným nákupem ušetřil. 

Účast v programu je pro klienty zcela bezplatná. Nabídky lze využít s debetními i kreditními kartami, žádný limit ušetřených peněz není stanoven. Seznam partnerů programu U-šetřete se neustále aktualizuje a rozšiřuje.U-šetřete stovky až tisíce korun měsíčně s platební kartou od UniCredit Bank

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

28705702832

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

57700


ČÍSLO TÝDNE - 57.700 právě tolik korun činí aktuálně cena za trojskou unci (31,1 g) zlata na světových trzích. Cena tohoto drahého kovu se tak dostala na svůj rekord.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,2200
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1690
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,8840
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,9220
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,0760
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0721
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více