Vydání a aktivace kreditních karet nyní trvá v GE Money Bank jen několik minut


19. 12. 2012  18:25     tz     komentáře (1)

Kreditní karty vydané v GE Money Bank na počkání si zákazníci nově aktivují i bez nutnosti vyhledat bankomat. PIN ke kartě si totiž mohou nechat zaslat formou SMS a začít tak ihned využívat výhod věrnostního programu bene+ při nakupování. Oblibu kreditní karty vydané na počkání potvrzuje už 72 tisíc klientů, kteří ji v letošním roce získali během jedné návštěvy pobočky do 25 minut. Jde přitom o 94 % všech bankou nově vydaných kreditních karet.

„Vydávání kreditních karet na počkání je jasným příkladem toho, jak GE Money Bank zvyšuje uživatelský komfort produktů a služeb. Možnost získat PIN ke kartě na počkání jednoduše a zdarma SMSkou je v tomto směru dalším krokem,“ říká Viktor Houška, senior manažer úvěrových produktů GE Money Bank. „V praxi to znamená, že klient může z pobočky odejít už s aktivovanou kreditní kartou a okamžitě s ní platit,“ dodává.

 

Klient si v žádosti o vydání nové kreditní karty sám zvolí, jestli chce PIN získat standardně prostřednictvím bankomatu GE Money Bank, nebo jestli využije nové funkce a PIN dostane formou SMS během několika vteřin od předání karty. Novou kreditní kartu pak může ihned začít používat. Služba je zcela zdarma a poskytují ji všechny pobočky banky.

 

Výhodnější nakupování s bene+

Kromě rychlosti vydání mají kreditní karty GE Money Bank ještě další výhodou. Klienti k nim automaticky získají slevu k nákupům v rámci věrnostního programu bene+. U partnerů programu získají až 10 % z útraty zpět, v programu gold bene+ dokonce až 25 %. Z nákupů kdekoli jinde, včetně internetu nebo zahraničí, dostanou zpět 1 %. U karet MoneyCard Plus vydaných do konce roku 2012 získají klienti čtyři měsíce odměnu minimálně ve výši 5 %, respektive až 250 Kč měsíčně. Celkem tak mohou ušetřit 1000 korun, například ještě na vánoční nákupy nebo následné výprodeje.

 

Zažádat o kreditní kartu GE Money Bank lze jednoduše přes internet, telefonicky nebo prostřednictvím bankomatu. Na kterékoli pobočce banky mohou zájemci svou kreditní kartu získat na počkání. Více informací je k dispozici na stránkách www.gemoney.cz.Vydání a aktivace kreditních karet nyní trvá v GE Money Bank jen několik minut


To je sice pravda, ale jen co se týče karty dočasné. Tu pak totiž zablokujou, a posílají trvalou, "p...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

28393703397

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

23


ČÍSLO TÝDNE 23 právě tolik procent lidí do 26 let bydlí u svých rodičů. Ještě loni to bylo 15 procent. V nárůstu se odráží výrazné zdražování cen nemovitostí, zejména bytů ve velkých městech a současně zvyšující se úroky z hypoték. Novou šanci dostává nájemní bydlení.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3590
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6420
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5035
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5545
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4105
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1228
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více