VÝZVA ke dni bez bankovních poplatků (28.2.)


25. 02. 2008  19:09     Patrik Nacher     komentáře (3)

Na základě výsledků anketní otázky, ve které jsme se návštěvníků webu ptali na nejvhodnější způsob oslav, vyzýváme bankovní klienty, aby 28. února neprováděli žádné bankovní operace, které jsou zatíženy bankovním poplatkem.

Před časem vyzval portál www.bankovnipoplatky.com návštěvníky webu, aby hlasovali o nejvhodnějším datu pro „Den protestu proti bankovním poplatkům“. S přehledem zvítězil jako nejvhodnější den 28. únor. Poslední den nejkratšího měsíce byl navržen jako symbol, že bankovní poplatky peníze klientů také krátí. Letos tedy budeme poprvé „slavit“ 28. únor jako den protestu proti bankovním poplatkům či alternativně jako den bez bankovních poplatků, i přesto, že právě letos má únor 29 dnů.

Na základě výsledků anketní otázky, ve které jsme se návštěvníků webu ptali na nejvhodnější způsob oslav, vyzýváme bankovní klienty, aby 28. února neprováděli žádné bankovní operace, které jsou zatíženy bankovním poplatkem (příkaz k úhradě, výběr z bankomatu, vklad na účet apod.).

Cílem je upozornit na problematiku bankovních poplatků v ČR a alespoň jeden den v roce se vyhnout bankovním poplatkům za základní bankovní služby.VÝZVA ke dni bez bankovních poplatků (28.2.)

Diskutovat (3)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

9988496675

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

KalkulátorPoradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více