Web Komerční banky se stal absolutním vítězem v soutěži pořádané společností Kentico


31. 05. 2019  00:20          komentáře (0)

Komerční banka se stala globálním vítězem soutěže o nejlepší webové stránky. Soutěž každoročně vyhlašuje společnost Kentico, která nabízí kompletní řešení pro webové stránky, on-line obchody, on-line komunity a intranety. Kromě celkového vítězství získala Komerční banka i první místo v kategorii nejlepších webových stránek v oblasti finančních služeb.

Web Komerční banky se stal absolutním vítězem v soutěži pořádané společností Kentico
„Získaného ocenění si velmi vážíme, ale důležitější je pro nás pozitivní ohlas našich klientů, kteří oceňují zejména praktičnost a přehlednost webu. Nové stránky jsme zprovoznili na začátku minulého roku na zcela nové platformě. Před jejich spuštěním jsme navíc provedli důkladné kvalitativní a kvantitativní testování za účasti klientů. To byl krok správným směrem, protože podle průzkumu NMS byly stránky Komerční banky oceněny jako nejhezčí bankovní web současnosti v ČR,“ uvedl Michal Rybář, webmaster Komerční banky.


„Velice nás těší, že mezi silnou konkurencí mnoha dalších úctyhodných značek zvítězila v soutěži Site of the Year právě Komerční banka. Kombinace skvělého vzhledu, pokročilé funkčnosti a široce pojaté komplexnosti činí z nových webových stránek KB výborný příklad pro celou řadu dalších klientů Kentico po celém světě. Rádi bychom proto všem lidem zapojeným do projektu vyjádřili hlubokou pochvalu,“ říká Bart Omlo, obchodní ředitel Kentico pro regiony EMEA & Latin America.


Společnost Kentico Software pomáhá klientům vytvářet úspěšné webové stránky, internetové obchody, komunitní weby a intranety pomocí integrovaného marketingového řešení Kentico. S pobočkami ve Spojených státech, Velké Británii a České republice a více než tisícovkou partnerů v 80 zemích je Kentico jedním ze světových lídrů v této oblasti.  Web Komerční banky se stal absolutním vítězem v soutěži pořádané společností Kentico

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

18839717816

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

66


ČÍSLO TÝDNE 66 právě tolik miliard korun má stát nejdůležitější vládní opatření proti drahým energiím. Vláda zavádí energetický tarif, který by měl rodinám ušetřit několik tisíc korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,7300
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,4490
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2760
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,7700
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,4685
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0014
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více