WPB Capital nabízí termínovaný vklad s neomezeným počtem bezplatných výběrů


02. 07. 2012  12:50     tz     komentáře (0)

WPB Capital, spořitelní družstvo, zavádí nový produkt: Termínovaný vklad s možností bezplatných výběrů. Roční zhodnocení až 4 % je kombinováno s libovolným počtem výběrů hotovosti až do výše 30 % z celkového vkladu, maximálně ale do výše 300 tisíc Kč.

Příležitost vybírat kdykoli až do celkové výše 30 % prostředků činí z Termínovaného vkladu s bezplatným výběrem jedinečný produkt. Změny vycházejí vstříc klientům, kteří chtějí mít jistotu garantované sazby, ale zároveň si potřebují část peněz ponechat ve vysoce likvidní formě. V případě náhlé finanční potřeby je možné peníze využít okamžitě po zadání výběru, což je srovnatelné s jakýmikoli spořicími účty na trhu. Klient není za výběr nijak penalizován a s libovolným počtem realizovaných výběrů nejsou spojeny žádné poplatky.

 

Výhodou Termínovaného vkladu s možností bezplatného výběru je garance pevné úrokové sazby. Pokud se klient svými výběry dostane do jiného pásma úročení, zhodnocují se mu vkladové prostředky od daného dne podle úrokových sazeb platných pro dané pásmo.

  Klíčové výhody Termínovaného vkladu s bezplatným výběrem:
  1. Garantované zhodnocení až 4 % ročně po celou délku vkladu
  2. Libovolný počet výběrů až do výše 30 % prostředků nebo 300 000 Kč
  3. Žádné poplatky, žádné sankce
  4. Doba splatnosti od 6 měsíců do 5 let
 

Součástí vkladového produktu je také běžný účet, vedený zdarma a umožňující realizovat platební styk v rámci ČR bez poplatků. K účtu je také zdarma dostupné internetové bankovnictví, prostřednictvím kterého můžete kdykoli z pohodlí domova uskutečnit například právě bezplatný výběr.

Více podrobností o Termínovaném vkladu s bezplatným výběrem naleznete na: http://www.wpb.cz/cz/wpb-terminovany-vklad-s-moznosti-bezplatneho-vyberuWPB Capital nabízí termínovaný vklad s neomezeným počtem bezplatných výběrů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

17971878200

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,7


ČÍSLO TÝDNE - 3,7 o tolik miliard korun se snížil čistý zisk bankám působícím v České republice v prvním čtvrtletí 2021. Doznívají tak negativní vlivy koronavirových restrikcí a útlumu ekonomiky.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5490
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4770
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6075
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8455
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3805
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2000
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1882
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více