WPB Capital spustilo nové webové stránky


05. 03. 2013  15:30     tz     komentáře (0)

WPB Capital, jedno z nejvýznamnějších spořitelních družstev na českém trhu, spustilo novou webovou prezentaci své společnosti. Inovované internetové stránky vznikly v reakci na vzrůstající potřeby v oblasti online komunikace a nových médiích.

WPB Capital spustilo nové webové stránky
Výraznou změnu představuje především restrukturalizace produktů WPB Capital na osobní a firemní finance, což odráží novou obchodní strategii záložny. Na straně osobních financí lze nalézt produkty vhodné pro běžné občany se zaměřením na vkladové produkty s nadstandardním zhodnocením, ale také hypotéky pro občany ČR a cizince. Ve firemních financích je naopak široké portfolio úvěrových produktů pro podnikatele a firmy a navíc zajímavé vkladové produkty pro dlouhodobé investování a zhodnocování volného kapitálu. „Tato změna souvisí s novou obchodní strategií a novým nastavením segmentace klientů. Snažíme se tím zpřehlednit členění svých vkladových a úvěrových produktů a upozornit na jejich skvělé uplatnění jak pro fyzické tak právnické osoby, a to včetně fyzických osob – podnikatelů,“ uvádí Peter Mojcík, místopředseda představenstva WPB Capital.

Návštěvníci nového webu mají zajištěný rychlý průchod mezi jednotlivými produkty a perfektní orientaci napříč celým webem. Jedním z hlavních cílů při realizaci webové prezentace byla intuitivnost a uživatelská použitelnost. „Naši návštěvníci se chtějí o produktech WPB Capital dozvědět co možná nejvíce, a proto jsme na webu využili efektivnější obsahové struktury s důrazem na klíčové informace, které jsou mnohdy důležitým faktorem v rozhodnutí stát se naším klientem,“ prozrazuje Mojcík. Mezi dalšími požadavky při vytváření webu byly také jednoduchý design a využití moderních prvků, ovšem do té míry, aby respektovaly strukturu a charakteristiku primární cílové skupiny návštěvníků, kterou ze 70 procent tvoří lidé starší 50 let. „Rozhodně jsme nechtěli své, zvlášť věkově starší návštěvníky ničím zaskočit. Proto jsme se raději drželi ověřených metod a web postupně procházel kontinuálním vývojem s ohledem na cílovou skupinu a uživatelskou použitelnost.

WPB Capital vnímá internet jako jedno z klíčových prostředí pro svou komunikaci s potenciálními klienty. Na nové stránky bude společnost navazovat dalšími online projekty. Webovou prezentaci WPB Capital najdete na www.wpb.cz.WPB Capital spustilo nové webové stránky

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

17971497204

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,7


ČÍSLO TÝDNE - 3,7 o tolik miliard korun se snížil čistý zisk bankám působícím v České republice v prvním čtvrtletí 2021. Doznívají tak negativní vlivy koronavirových restrikcí a útlumu ekonomiky.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5490
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4770
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6075
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8455
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3805
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2000
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1882
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více